Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves nőként szűz vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nőként szűz vagyok és emiatt már cikinek érzem magam sokszor. Mit lehet tenni ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Nem akarok holmi idegen vagy ismerős pasival alkalmiban vagy barátság extrák dologban elveszíteni. Sokan nem gondolják ezt rólam, mert eléggé extrovertált nagy szájú csaj vagyok. Egyedül a barátaim tudják, hogy szűz vagyok, viszont ők meg tapasztaltak már és amikor a szex a téma én nem tudok mit hozzá fűzni és ezt cikinek érzem. Mintha ki lennék rekesztve
2022. jan. 19. 13:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
96%

Echte ugyan így vagyok, nem gondolná senki hogy szűz vagyok. Viszont a ilyen beszélgetésekben én általában elterelem a szót, kitalálok valami full random témát. Van hozzá beszélőkém hogy megtegyem 😂

Amúgy nem is érzem kellemetlennek, majd jön valaki ha jönnie kell, meg próbálok is ismerkedni csak nem sok szerencsével xd

Egy lány volt eddig akivel komolyabban alakult valaki, viszont akkor még tényleg nagyon kis teszetosza voltam, elrontottam (vagyis én így gondolom, persze ő teljesen mást mond xd)

2022. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológia és hormontudomány is igazolta, nem alakulnak ki rendesen a kapcsolóhormonok és a szerelem sem lesz elég mély, ha a szüzességét eladja bármelyik fél túl korán. Miért adja a testét Az ember annak oda akivel még nem áll életre szólóan megpecsételve PÁRBAN? És a keresztényeket aki ostorozza, az előbb gondolkozzon el, hány árvát karolt fel, hány afrikai kórházmissziót alapított, hány szegényt húzott ki a nyomorból – és ha majd EGYSZER is cselekedett szeretetből az elesettekért – akkor tud majd értelmesen szólni a témához – de aki azt sem tudja miről beszél, mert fogalma sincs, mit jelent embernek és kereszténynek lenni, nem tudja mi az hogy ÉLET, az maradjon csendben inkább! Kell a liberális szexualitás? Ott vannak a sérült gyerekek,a széthullott családok, a huszonévesen öngyilkosok, a bűnözővé, csavargóvá, elmebeteggé, drogossá, meleggé vált fiataljaink! Kitermeli a mocskot ebben az országban a szexuális szabadelvűség fertője, meg a másik nem méltósága tiszteletének TELJES hiánya! Ez kell?!
2022. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Kedves Bözai néni! Olvassa el legyen szíves a 20-as választ mielőtt tolná tovabb a hülyeségeit :D
2022. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
50%
Helyedben már vagy 5 ève megtettem volna valamelyik ismerős pasival, beteg dolog felnőttkènt szűznek lenni.
2022. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
15%
Ott valami lelki dolog van ... A mai netes világban 5 perc alatt találhatnál normális jó fej férfit.
2022. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
De épp ezaz, hogy nem akarok egy szimpla ismerőssel vagy idegennel. Kapcsolatot szeretnék és azon belül elveszíteni. Nem kergetek álomképet nyilván kellemetlen lenne az első, de akkor se érzelmek nélkül szeretném
2022. jan. 20. 16:21
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont nincs más hátra mint előre, el kell kezdeni ismerkedni.
2022. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
62%
Akkor várj az igazira, majd megunod, aztán majd 30-35 évesen majd elveszíted valami elhízott hájas pacákkal. Jó lesz az!
2022. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Tehát az is baj ha érzelmekkel szeretnék szexelni majd. Gondolom te se nő vagy. Miért fáj neked az ha egy nő nem akar érzelmek nélküli üres szexet?
2022. jan. 20. 18:17
 30/34 anonim ***** válasza:
68%
29, Nekem nem fáj, te vagy az aki kiírtad a kérdést, tehát téged zavar, nem engem. Én csak mondtam, hogy lehet várni, meg várni , meg várni, aztán majd kiírhatsz 40 évesen is egy kérdést (ha még lesz gyakori). Megoldódni nem fog a problémád.
2022. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!