Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem szeretnek szexelni?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen történetet hallani manapság.

A férfi dolgozik kb a Seggét is kinyalja a nőnek. Az mégse hajlandó szexelni, valami kifogás mindig van. Aztán meg csodálkozik hogy a férfinak a havi egy szex nem elég és félre lép. Mik lehetnek ennek az okai? Miért ilyen frigidek és érdektelenek a szex iránt a nők?



#szex #Szexúális érdektelenség #Nincs vágyúk rá
2022. jan. 17. 10:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%
Miből feltételezed, hogy húzom a dolgot? Azonnal megszabadultam a béna paliktól.
2022. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Te lehet de sokan nem ilyen bátrak
2022. jan. 17. 15:20
 23/29 anonim ***** válasza:
41%
Én szeretek szexelni.
2022. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%

"A nők jobban szeretnek szexelni, ha megvan az intimitás és törődés."

Ezt alá tudom támasztani. A csajom, elmondása szerint, az előző kapcsolatában alig volt szex, már nem is igényelte. Nálam meg az egekbe szökött a libidója. Néha szinte le kell állítani, de persze, nem teszem. :))

2022. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%
Te kis kaszanova azért ne futtasd már magad ennyire, lehet azért csinálja mert van melletted még vagy kettő🤭
2022. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy van! Legalább valaki megdugja. Végülis, te ismered jobban, mint én. 😃
2022. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Lehet őt is kezelgetem ki tudja. Mindig akad új páciens
2022. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"A nők miért nem szeretnek szexelni?"


A többség szeret. Akinek ezt megemlítik, azzal nem szeretnének inkább.

2022. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
69%

Volt egy lány a múltamban, amikor 35 voltam. Ő 21 volt. Barátkoztunk. Semmi több, csak barátkoztunk, nem akartam tőle semmit, mert eléggé érződött a korkülönbség. Egyszer felvetettem neki, hogy aludjon nálam, mint amikor a kamaszok alszanak egymásnál. Feljött, beszélgettünk, átöltözött játszó ruhába. Pár óra múlva lefekvéshez készülődtünk, ő levetkőzött bugyira, melltartóra, és beszélgettünk a sötétben az ágyban. Aztán "rájöttem", hogy ő tulajdonképpen nő, nagy mellekkel. ;) Mondtam neki, hogy ne aludjon melltartóban. Levette, én meg simogatni kezdtem, majd rámozdultam. Elég furcsa szex volt, nem is engedte, hogy megcsókoljam, mert ahhoz neki érzelmek kellenek (nekem is, de mi mások vagyunk). Utána aludtunk. Reggel elment a dolgára. Délután felhívott, hogy nem kellett volna ezt csinálnom, és mielőtt lelkizni kezdett volna, mondtam neki, hogy jöjjön fel este, megbeszéljük. Nálam is aludhat. Aznap este ua. történt, mint előtte este.


Miért meséltem ezt el? Mert ő nem szeret szexelni. Vannak ilyen nők is. Azóta van családja, két gyereke. Talán azzal a fiúval van, aki már akkor is megvolt neki, amikor nálam aludt. Aztán lehet, hogy inkább csak azzal szeret szexelni, akit szeret.

2022. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!