Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem szeretnek szexelni?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen történetet hallani manapság.

A férfi dolgozik kb a Seggét is kinyalja a nőnek. Az mégse hajlandó szexelni, valami kifogás mindig van. Aztán meg csodálkozik hogy a férfinak a havi egy szex nem elég és félre lép. Mik lehetnek ennek az okai? Miért ilyen frigidek és érdektelenek a szex iránt a nők?



#szex #Szexúális érdektelenség #Nincs vágyúk rá
2022. jan. 17. 10:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%
A kérdésed eleve hazugság és ostoba általánosítás így válaszolni sem lehet rá.
2022. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne szeretnének szexelni a nők? :D Nekem egy olyan barátnőm sincs aki ne szeretne szexelni, ugyan úgy igényli a nő is mint a férfi. Az más kérdés, ha szar a kapcsolat akkor nincs kedvem a másikhoz mert már mondjuk a szakítás szélén vagyunk és rá se tudok nézni. De alapesetben ha valakit szeretek és szerelmes vagyok, vagy legalább a kémia megvan akkor szívesen szexelek vele. Amiről te írsz az max aszexuális nőnél állhat fenn, de gondolom ezt meg tudja a férfi mielőtt belemegy a kapcsolatba. Nem tudom mire gondolsz, hogy "annyi ilyet hallani manapság", én egy ilyet se hallottam, de lehet más körökbe mozgok, ahol az emberek kommunikálnak egymással és nem az első dolguk megcsalni a másikat, és azért.
2022. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem kell általánosan ezt kijelenteni. Vannak nők akik igenis szeretnek
2022. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%
De szeretnek a nők szexelni
2022. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
22%

#11

Persze, de természetesen az eddigi kapcsolataid kiegyensúlyozottak és boldogak voltak, és nem ilyen sorozatos kapcsolati kudarcok után jutottál erre a következtetésre, miután a másikat már nem lehetett hibáztatni, igaz?

2022. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%
Talán ha élvezetes lenne veletek a szex, akkor többször akarnák, de a pasik jó része olyan hihetetlenül béna, hogy elmondani nem lehet. Pl te is tuti az vagy ezzel a hozzáállással. Fel sem merül benned, hogy veled van a gond, inkább minden nő frigid.
2022. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
82%
Mert a nőknek nem olyan jó sokszor a szex. Tud jó lenni. Ha a csávó odafigyel, nyal, izgatja pluszban a csiklót, figyeli mit akar a nő. De a sima ki-be húzogatás a legtöbb nőnek semmire sem elég.
2022. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%
A jó szexet nagyon is akarják a nők. Van amelyik még a férfinál is éhesebb. Általában ahol ezen megy a hiszti ott kiderül hogy a szex egy nagy nulla. Beteszi élvez pár húzás után és fordul a fal fele. Magyarul belemaszturbál a nőbe. Hát egy idő után borítekolható hogy nem fogja szét tenni a lábát a nő. Miért is kellene olyat csinálnia ami nem élvezetes?!
2022. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
69%
Én szeretek szexelni. Csak sok férfi béna az ágyban. Aki ügyes, azzal nagyon jó szexelni!!!
2022. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
18,19,20Ja hát ha rossz akkor nem kéne tenni is valamit? Ahelyett hogy hónapokig, évekig húzzatok a dolgot?
2022. jan. 17. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!