Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vallásosokon kívül is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vallásosokon kívül is van olyan szűz lány, aki csak egyetlen férfival szeretne szexelni egész életében és azt szeretné, ha ez a fiú is szűz lenne?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 09:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

Van, igazából nagyon sok 14 éves szűz tinilány képzeli úgy a világot, hogy jól egymásra talál a hercegével 1-2 éven belül, és mindörökké együtt.


De el szokott múlni nekik.

2021. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
A cigányoknál van ez a törvény hogy csak szüzen vehetik el a lányt. Igazából engem nem érdekel de tény hogy sok fiúnak számít ha szűz vagy nem csak a vallason múlik. Szűz fiút meg már nem igen találsz
2021. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
biztos van még 1-2 ilyen ember az országban. 14 éves korosztályban
2021. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Igen én is így képzeltem 15 évesen:D de ez elmúlt
2021. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%

Nekem eddig bejött, valószínűleg (több mint 50%) hogy marad is ez a helyzet. :)

Bár nem így képzeltem el soha, és biszexként azért jó lenne mást is kipróbálni. 21N

2021. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
Nem, csak a valláskárosultak, meg a gyerekek élnek így. Előbbi ne akarj lenni, utóbbi meg törvényellenes ha olyannal kezdesz. :D
2021. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Jelen. 😊 Meg is találtam a férjem fiatalon.
2021. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Jelen. Nem várom el, hogy szűz legyen, sőt talán előny is, ha egyikünk "tudja, mit csinál".


Kinek mi a jó. Nekem már óvodásként megvolt a kijelentés, hogy majd mindent kapcsolatban. Akkoriban persze nem tudtam, mi a szex, amikor bővültek az ismereteim, a "majd mindent kapcsolatban" tartalma is úgy bővült. Pedig tudom, hogy a szex csak szex, bugyi le, láb szét, dorong be, és nem abból áll az élet, mégis megtartom magamnak, hogy akivel csinálom, csak szex "csak vele szex" legyen, olyannal akivel kölcsönösen szeretjük, tiszteljük a másikat, aki előtt nem szégyen kitárulkozni. Fiziológiás szükséglet, vágyak ide vagy oda, számomra többet jelent ehhez tartanom magam.


20/l

2021. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

Aki megtalálta az igazit elsőre azt lepontoztátok 😂 Mert nektek nem jön össze... Hasznosság alapján kéne értékelni nem pedig az alapján hogy neked tetszik-e vagy sem!!


5-ös voltam, nyilván nem csalnám meg párom. :) válaszoltam a kérdésre, hogy ezt nem terveztem meg elsőre, és attól hogy biszex vagyok, jelenleg hetero kapcsolatban, ezért ezt a kategóriát nézgetem. :) Ha esetleg valakinek nem esett volna le...

2021. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
12%

Lehet van ilyen, de nem egészséges. Egy pasi életed végéig? Gondolj bele, mintha kényszerítve lennél rá hogy csak ő az egyetlen férfi. Mi van ha gyorstuzelo? Mi van ha nem jó az ágyban? Mi van ha......

Egy ember mellett képtelenség leélni az életet, mint szex téren mint társként.

2021. okt. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!