Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vallásosokon kívül is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vallásosokon kívül is van olyan szűz lány, aki csak egyetlen férfival szeretne szexelni egész életében és azt szeretné, ha ez a fiú is szűz lenne?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 09:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

10-es akkor te elég nagy selejt lehetsz. Remélem téged is megcsalnak majd kapcsolatban mert szerinted ez a normális. :)


Kösz a lepontozást amúgy, mik járnak ide? Rbancok meg csődör bikák?

2021. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
14%

Én nem a 10 eske vagyok, de lenne erről véleményem.

11 eske. :

Szó nincs itt megcsalásról, azt én is elitélem.

Viszont az sem jó, ha egy nőnek egy férfi van egész életében, egy férfinek meg egy nő.

Ez nagyon nem jó. Tragédia.

Amikor az ember fiatal, akkor élni kell, de keményen.

Aztán majd valakivel össze kell házasodni, és utána már nincs megcsalás, nincs félrelépés, mert nincsennek kielégületlen vágyak.

Nekem fiatal férfiként kb 350-400 nővel, 35-40 férfivel, /velük csak szipi-szopi/ volt kapcsolatom, mindenféle korosztályból, egészen 20 tól 75 évesig.

Szexeltem mindenütt ahol alkalom volt rá. Parkban, éjszakai járaton,a körúton, vonaton, Tescó próbafülkéjében, koncerten.

Igyekeztem minden vágyamat kielégíteni.

Sikerült is, most már le vagyok nyugodva a párom mellett, nem sóvárgok kalandok után.

Ez a titka a hosszú házasságnak, higgyétek el.

Ne maradjanak kielégítetlen vágyak. Ez a kulcs kérdés.

2021. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanezeket a dolgokat egyetlen emberrel is meg lehet élni... Ha neked unalmas a szex a házasságodban, sajnállak, a miénk 20+ év után sem az. 7. voltam
2021. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%

#13!

Mit tudsz akkor a szexről! Hiába vagy 40-50 éves, egy normálisat még nem dugtál.


A 10-es nem arra értette hogy házasságban félre dug, hanem pont az ellenkezője, szövegértés! Legalábbis ezt így értelmezem! Ha nincs kielegult fejed a házasságban, mondhatsz te bármit bárkinek, csak te fogod érezni és tudni az erzeseidet.

2021. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
Úgy olvasom ide csak idióták járnak, törlöm is a kérdést, egyre haszontalanabb ez az oldal.
2021. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%
8-as, te nagyon hülye vagy. Hogy gondolod, hogy a világ egyik legjobb tevékenységét ilyen szinten degradálod, ember? Remélem, az az egyetlen ember iszonyatosan ótvar lesz az ágyban. Ilyet érdemelsz.
2021. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki óvodában megismerkedett egy sráccal, folyamatosan jártak 18 éves korukig, akkor összeházasodtak és elvannak. De asszem ők is vallásosak.
2021. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj kérdező! És mindenki aki nem tudja mi a házasság és mi az ember! Az ember társas lény, férfi és nő alkot egy házaspárt és család alapul amikor születik a gyermek. Állatias gondolkodású egyénekre nincs a társadalomban szükség akik nem akarják a hűséget megtartani. EGY párja van az embernek. Ahhoz legyen hűséget. Aki nem így gondolja, alaposan fel fogja pofozni az élet!
2021. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
92%
A normális épeszű ember ha vallásos az külön nagyon jó. De aki nem vallásos, annak is van agya, amivel belátja hogy a házastárssal kell ezt megélni. Nem a lócsordában vagyunk, se kutyák nem vagyunk. Akinek nem tetszik, annak az életmódja az emberiség szégyenfoltja és a családokon alapuló egészséges társadalom fertőzete, valamint felelős a széthulló családok miatt lezüllő és sérülő gyermekekért!
2021. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én a törpecsimpánzoktól származom. Bonobo
2021. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!