Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg kéne rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kéne rendszeresen eddzeni vagy csak én gondoltam túl a dolgot?

Figyelt kérdés

Nem régiben egy nő megjegyezte hogy nem vonzódna hozzám szexuálisan ha ledobnám előtte a textilt mert nem járok eddzeni és jó lenne ha adnék magamra. Ezen kissé meglepődtem mert ugyan tudom hogy nem vagyok modell alkat de jó kiállású férfinek gondoltam magam minden beképzeltség nélkül. 180 magas vagyok kb 95-100 kiló körül. Rendszeresen végzek fizikai munkát. Szóval arra lennék kíváncsi hogy tényleg gáz a helyzet és nem ártana többet mozogni vagy csak túlagyaltam a dolgot?


[link]



2022. jan. 11. 17:13
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
56. Nem is hiszem annak magam. Akkor szerinted kéne kicsit eddzenem ezek szerint. Rendben van és nem foglak szidni ha normális választ kapok a kérdésre nem kötekedést meg beszólogatást akkor nincs vele bajom.
2022. febr. 7. 18:19
 52/56 A kérdező kommentje:
58# kit érdekel az hogy mindenkinek megfeleljünk. Lölővel meg a pénz miatt van együtt Várkonyi aranyásó Andrea. Ezen röhög mindenki ez köztudott. Én nem vagyok multimilliomos meg milliárdos szóval ez alapból kilőve mint lehetőség. Meg aki ezzel szerez magának nőt az úgy sem miatta van vele csak a pénz miatt. Azt meg inkább kihagynám. 😅
2022. febr. 7. 18:24
 53/56 A kérdező kommentje:
Egyébként meg sajnos elég sok nőnek elég ennyi is hogy jó teste legyen mindegy hogy egy tahó aki megcsalja mondjuk másokkal aztán kész. De nem ezek a nők a célcsoportom szóval ez nem is fontos ebben az esetben.
2022. febr. 7. 18:26
 54/56 anonim ***** válasza:
69%

59


Nem mondta senki, hogy mindenkinek meg kellene felelni. Sokkal inkább arról van szó, hogy már megint lefikáztál egy rakás embert, majd kiemelted, hogy DE TE különb vagy annál a csoportnál, TE nem őket keresed.


Láthatóan nem veszed magad észre, és ez egyre inkább kínos, csak az baj, hogy nekünk inkább, és nem neked. Nem tudom eldönteni, hogy buta vagy, vagy valami más gátolja ezeket a felismeréseket, de 3x évesen ideje lenne az önsimeret útjára lépni.

2022. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
76%

Te figyelj!

Nagyon félrement a bemutatkozásod.Majd mindjárt ki is fejtem.

A probléma itt az,hogy beraktál egy képet minek alapján várod a véleményeket.Nomost az a helyzet ,hogy látni a képen egy enyhén zsíros testet.Van valami formád, az ketsegtelen.Vannak bőven,akiknek meg ez sincs.Abba nem mennék bele hogy edzéssel vagy anélkül érted el, vagy ilyen vagy alapbol.Mert az tök mindegy.

A probléma az hogy a képpel emelnéd magad ki, egy nő hatására,aki megjegyzést tett rá.(Mondanom sem kell,hogy egyeb kvalitásaidat mellőzve,illetve figyelmen kívül hagyva)Aminek megintcsak oka van.

Nomost ez sem lenne baj,ha itt vmi szuperformát látnánk, mert akkor jóeséllyel izlés kérdése,de lennének nyilván sokan ,akik csettintenének hozzá.Mindenkinek nem jöhet be,tehát a konkluzió az lenne,hogy a megnevezett hölgy kifejezetten a sportos testet kizárja.Nem kedveli.


De így?

Szval ez olyan mintha valaki a nem kiemelkedő biliardtudományával akarna döntésre vinni valamit,ahelyett hogy a kártyázást forszírozná,amiben verhetetlen. A résztvevők nem is értik,hogy minek ez a vergődés,mikor a golyót középszerűen lököd.Nincs benne semmi extra,ami tetszene,vagy megosztó lenne.

Azt mondom kartyázz inkább!!

En pldául tudok főzni.Egy ket dolgot elkeszítek.Azonban nem a főzestudományomat versenyeztetem meg a resztvevők között,mert messzemenően gyenge vagyok benne.Csinálom néha,de nem az erőssegem es inkább hagyom is a francba.Helyette másban vagyok jó,amit nem titkolok el,sőt lehetőleg kidomborítom mint poztív tulajdonságot.Ez többet számít,mint az hogy az a lötty,amit csináltam kiknek izlett ,vagy kiknek nem.

2022. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
55-nél a pont. 19 L
2022. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!