Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg kéne rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kéne rendszeresen eddzeni vagy csak én gondoltam túl a dolgot?

Figyelt kérdés

Nem régiben egy nő megjegyezte hogy nem vonzódna hozzám szexuálisan ha ledobnám előtte a textilt mert nem járok eddzeni és jó lenne ha adnék magamra. Ezen kissé meglepődtem mert ugyan tudom hogy nem vagyok modell alkat de jó kiállású férfinek gondoltam magam minden beképzeltség nélkül. 180 magas vagyok kb 95-100 kiló körül. Rendszeresen végzek fizikai munkát. Szóval arra lennék kíváncsi hogy tényleg gáz a helyzet és nem ártana többet mozogni vagy csak túlagyaltam a dolgot?


[link]



2022. jan. 11. 17:13
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
29# tr szerintem valamit félre értesz. Nekem nincs bajom a nőkkel szimpátia szempontjából. Szóval minden korosztályból van olyan akivel megtalálom a közös hangot attól függetlenül hogy nem vagyok modell alkat. Ez egy egyszeri eset volt de egyébként azóta látott a hölgy pólóban abszolút más lett a véleménye azóta. Ez akkor ott elég furcsa volt nekem. De biztosan van olyan nő akinek továbbra sem tetszek ezzel a testalkattal amivel az ég világon semmi baj nincs. Mindenkinek más az ízlése és ezzel semmi baj nincs.
2022. febr. 7. 12:23
 32/56 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi, de nekem abszolút nem jön be az ilyen testalkat. A karcsú, szálkás fiúk tetszenek. 24 N
2022. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is inkabb a +40 eseknél kellene keresned.
2022. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
32 tudom tudom hogy tudjátok egymás ruháit hordani. (csak vicc)
2022. febr. 7. 14:13
 35/56 A kérdező kommentje:
#33 meg a plusz 70-eseknél nem?
2022. febr. 7. 14:14
 36/56 anonim ***** válasza:
91%
Nincs veled azon kívül semmi baj, hogy egyetlen nő véleménye alapján képes vagy ilyeneken gondolkodni.
2022. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
36# csak egyszerűen így hirtelen furcsán érintett a dolog. Inkább meglepődtem rajta mert ilyet nem igazán vágtak hozzám nagyon. Azért annyira nem nagy probléma.
2022. febr. 7. 16:55
 38/56 anonim ***** válasza:
85%

Bár, a kommenteket is elolvasva, de van


Az első rögtön az, hogy férfi társaid akarod degradálni csak azért, mert nem olyan típusok, mint te. Aztán meg a fiatal nőket is, mert nem te vagy az esetük. Ez már gáz, és szerintem ez nem vonzó egyetlen értelmes nőnek sem.


Az igazi magabiztosság, az a fajta "alfahím", akiről te beszéltél ilyet nem csinál. Ő nem attól van a többi fölött, mert azt hiszi, nem alacsonyít. Él, adja magát, és ezáltal pozícionálja fel a környezete.

2022. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
#38 ne elemezgess. Abszolút nem ismersz. Nagyon tévúton jársz megnyugtatlak. Mindenféle korosztályból van olyan akinek tetszek meg olyan is akinek nem. Ennyi... 🤷‍♂️
2022. febr. 7. 17:02
 40/56 anonim ***** válasza:
80%

39


Nem elemezgetlek, ezeket te magad írtad le. Ha még amnéziás is vagy mellé, akkor nehéz életed lesz



Fiacskám, előadod itt a nagybetűs FERFIT, de amit eddig itt láttunk az csak egy rendkívül gyengén palástolt önértékelési zavar.

2022. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!