Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit gondoltátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltátok, ha kiderülne egy pasiról, hogy rendszeresen járt prostikhoz?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 02:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ha kapcsolatban, tehát megcsalt akkor kuka.


ha ez az előélete, akkor tuti elküldeném nemibetegség tesztre mielőtt bármi lenne

2021. febr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, amit egy nőről, ha kiderülne róla, hogy rendszeresen jártak hozzá pasik.
2021. febr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kiábrándulnék
2021. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy az első válaszoló is írta.

Nem zavarna, ha miattam fel tud hagyni ezzel a dologgal.

2021. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Én utána befejezném az ismerkedést
2021. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Max kérnék egy nemi beteg tesztet.
2021. febr. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem az én párom, akkor vagy sajnálnám, vagy megvetném, attól függ, miért jár oda. Ha olyan csúnya, hogy csak így tud nőt szerezni, akkor sajnálnám. De ha netán az én páromról derülne ki, hogy csak egyszer is volt ilyen helyen, mellettem, akkor másnap otthagynám.
2021. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!