Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg kéne rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kéne rendszeresen eddzeni vagy csak én gondoltam túl a dolgot?

Figyelt kérdés

Nem régiben egy nő megjegyezte hogy nem vonzódna hozzám szexuálisan ha ledobnám előtte a textilt mert nem járok eddzeni és jó lenne ha adnék magamra. Ezen kissé meglepődtem mert ugyan tudom hogy nem vagyok modell alkat de jó kiállású férfinek gondoltam magam minden beképzeltség nélkül. 180 magas vagyok kb 95-100 kiló körül. Rendszeresen végzek fizikai munkát. Szóval arra lennék kíváncsi hogy tényleg gáz a helyzet és nem ártana többet mozogni vagy csak túlagyaltam a dolgot?


[link]



2022. jan. 11. 17:13
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
40 semmit nem tudsz rólam és a fiacskád sem vagyok. Ha elemzésre vágyok majd megyek pszichomókushoz rendben te önjelölt Csernus doktor. Egyébként meg nálad vannak a legnagyobb bajok mert a kiírt kérdés nem az volt hogy be tudsz e valami hülyeséget szólni az interneten arc nélkül. De ha nem megy az értő olvasás akkor kérj segítséget. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor minek írsz ide? Feltűnési viszketegségben szenvedsz? Neked mindenbe bele kell kontárkodni az életben? Gondolom imádhat a környezeted. 🤡
2022. febr. 7. 17:09
 42/56 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell rólad sokat tudni, elég 3 kommentent tőled, és azonnal nyilvánvalóvá válik az a tesztoszteron szagú izzadság, amit kivetsz magadból csak azért, hogy pár percre elhitesd magaddal, hogy több vagy, mint bármelyik "twilight" szökevény.
2022. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
#42 Twilightba nem igazán voltak férfiak. De egyébként ne degradáld a Twilightos srácokat te kis hamis. Ugye ugye én degradálok másokat akkor te mit csinálsz? Elég gáz amit csinálsz kezded már érezni?
2022. febr. 7. 17:19
 44/56 anonim ***** válasza:
80%
Nekem igazából mindegy hogy néz ki egy pali, nincs baj veled. De valahogy a hozzáállásod nem szimpi. 22 L
2022. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
79%

Már megint egy wall of text, amiben lényegi információ nincs. Trágár szavak, semmi más.


Elképzelem milyen lehet a tükör nálad, látod magad még benne egyáltalán? Ahányszor itt telibeköpted, nem csoda, hogy nem is veszed magad észre.

2022. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
79%

hat, nem nezel ki jol.

L

2022. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
49 okés. Bár hogy teljesen mindegy hogy néz ki gondolom csak költői túlzás. Azért csak legyen ápolt stb.
2022. febr. 7. 18:12
 48/56 A kérdező kommentje:
51. Ki is fejted hogy mi az ami nem jön be?
2022. febr. 7. 18:13
 49/56 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként kemény, hogy leírod, hogy te nem akarsz alfahím lenni, mikor kb. a harmadik kommented arról szól, hogy a nők a domináns férfiakat keresik, és te nem akarsz csillámpóni lenni.


Milyen érdekes, hogy nem is megy át számodra, hogy mit jelent a domináns férfi. A domináns férfi nem az izomzatával éri el azt, már nem mamutra kell vadászni, és ezt a nők is tudják. A domináns férfi nem attól domináns, hogy képtelen leírni 2 sort anélkül, hogy trágárkodva fikázna. A domináns férfi attól domináns, hogy erőlködés nélkül azt a benyomást kelti a környezetében, hogy ő előtte nincsenek akadályok, hogy boldogul az életében. A nők nem arra gerjednek, ha egy ilyen magadfajta fröcsög. 20 évesen még sűrűn előfordul, hogy egy magát férfiként azonosító, valójában maximum herének nevezhető egyed így viselkedik, de általában kinövik.


Kétségem sincs, hogy az olyanoknál bejössz, akik nem az úgymond alfahímek női megfelelő. A magad szintjén biztos sikeres vagy, de ez nem is volt vitatott. Egy igazi nőnek viszont te nem laszel ezzel a viselkedéssel több, mint egy hülye, aki majd felteszi neki a polcot a falra, miután áthívott a szomszédból, magára erőltet pár szimpatikusnak tűnő reakciót, majd közli, hogy most nem ér rá, de köszöni.

2022. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

54: ha kifejtenem, ugyanugy csak kifogast keresnel, es engem szidnal. szornyu ember vagy. de tudodmit? legyen: izom nem sok, az is formatlan. melled is szinte log, sok rajtad a zsir. a derekad is eleg vastag, semmilyen szempontbol nem elonyos.

nyilvsn nem egy vagasi diszno vagy, de egy pillanatra se hidd magad izmosnak/kigyurtnak/ szupervonzonak.

28N

2022. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!