Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komoly én vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komoly én vagyok a hibás? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap szeretkeztünk a párommal (hozzá teszem hetek óta nem volt semmi) kb 5 perces menet volt reménykedtem, hogy kicsit pihen aztán lesz valami. Mondogattam is neki, hogy én még szeretnék stb...kezét is oda raktam, megsimogatta azt elvette rá pár percre belaudt. Én meg sírtam, aludni se bírtam egész éjjel annyira kívántam és szenvedtem. (Nem maszturbálok mert nem jó magamnak csinálni valamiért semmilyen) Reggel kérdezi, hogy mi a bajom...elmondtam erre én vagyok a sz@r mert miért várom el,hogy bármit is csináljon mikor őt nagyon elkapta a fáradtság. Aztán mondom mindig elkap? Mert mindig ez van kb..hozzá szoktam és nem bántom ez miatt lehet most azért szenvedtem ennyire mert hetek óta nem volt semmi. Ha nem azzal jött, hogy a fáradtság miatt akkor meg azt mondta mert nekem sose elég semmi...köszi gondoltam magamba 5perc kinek elég. Na mindegy most össze vesztünk nagyon. Szerintetek nekem kellene bocsánatot kérni? Én most nagyon ugy érzem, hogy nem. De kíváncsi vagyok mások véleményére hát ha én gondolom rosszul.

5,5 éve vagyunk együtt, ő 27 éves.

22/L


2022. jan. 7. 14:18
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Hát neki annyira nem fontos a szex szóval biztos velem lenne.
2022. jan. 8. 13:46
 42/50 A kérdező kommentje:
De én meg úgy érzem, hogy szex miatt szakítani elég gáz lenne nem?
2022. jan. 8. 13:46
 43/50 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy gáz, mert hosszútávon úgyis elhidegüléshez és frusztrációhoz vezet az állandó szexhiány. Én nem tettem meg annak idején, de ha újra 22 lennék, mai fejjel nagy esèllyel másképp döntenék, s bizony csak a szex miatt inkább szakítanék.
2022. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Gáz? Ki ítéli meg? Én oszt nem. De ha mégis... számít az én véleményem? Azt se tudod ki vagyok.. Akkor meg nem mindegy, hogy gáznak tartom-e vagy sem a TE életedet?
2022. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
69%

Mit csinál a párod október óta - az alvást leszámítva - a nap fennmaradó kb. 16 órájában, amitől elfárad?


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, és előre is elnézést a nyers fogalmazásért, de ha én élném meg ezt a szexualitást egy férfivel, amit itt jellemeztél, akkor úgy érezném, hogy a testemmel maszturbál.


Biztos, hogy nem lennék ebben évekig, de hosszú hónapokig sem.


Nekem ez nem csak a kölcsönösen örömteli szex, az intimitás és az orgazmus hiányáról szólna, hanem arról is árulkodna, hogy a párom mennyire szeret, mennyire vagyok neki fontos, értékes.


Ha félsz kilépni egy kapcsolatból, amiben nem vagy igazán boldog, mert félsz, és nem tudod elképzelni az életedet - átmenetileg - egyedülállóként, akkor te magad mondasz le annak a lehetőségéről, hogy egyszer olyan férfi legyen melletted, aki odavan érted, és aki mellet megélheted a nőiességedet.

2022. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
91%
azóta vmi?
2022. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

Háát nem szakítottunk...de én elköltöztem 120 km-rel arrébb..pont ma :D

Nem bírtam már az otthon létét..jelenleg még elég furcsa meg rossz egyedül. De erőm nem volt vele szakítani így meg majd meglátjuk mi lesz. Folyton marjuk egymást apróságokon veszekszünk.

2022. febr. 12. 22:42
 48/50 A kérdező kommentje:
Jaaa csak h a kérdéshez vissza terjek...xd utána "nagyon" oda tette magát. Nem 5p volt hanem 10 egy menet és csinált mast is közben.
2022. febr. 12. 22:43
 49/50 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂 az fasza és mit csinált még, főzött egy kávét is?😂
2022. febr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Igenxd nem hát nyilván használta a nyelvét meg az ujját is.
2022. febr. 23. 11:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!