Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komoly én vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komoly én vagyok a hibás? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap szeretkeztünk a párommal (hozzá teszem hetek óta nem volt semmi) kb 5 perces menet volt reménykedtem, hogy kicsit pihen aztán lesz valami. Mondogattam is neki, hogy én még szeretnék stb...kezét is oda raktam, megsimogatta azt elvette rá pár percre belaudt. Én meg sírtam, aludni se bírtam egész éjjel annyira kívántam és szenvedtem. (Nem maszturbálok mert nem jó magamnak csinálni valamiért semmilyen) Reggel kérdezi, hogy mi a bajom...elmondtam erre én vagyok a sz@r mert miért várom el,hogy bármit is csináljon mikor őt nagyon elkapta a fáradtság. Aztán mondom mindig elkap? Mert mindig ez van kb..hozzá szoktam és nem bántom ez miatt lehet most azért szenvedtem ennyire mert hetek óta nem volt semmi. Ha nem azzal jött, hogy a fáradtság miatt akkor meg azt mondta mert nekem sose elég semmi...köszi gondoltam magamba 5perc kinek elég. Na mindegy most össze vesztünk nagyon. Szerintetek nekem kellene bocsánatot kérni? Én most nagyon ugy érzem, hogy nem. De kíváncsi vagyok mások véleményére hát ha én gondolom rosszul.

5,5 éve vagyunk együtt, ő 27 éves.

22/L


2022. jan. 7. 14:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
72%

Én nem értem mi van a férfiakkal.

Mi történt ezekkel...

Én kapcsolatban vagyok, sajnos a párom havonta egyszer igényli a szexet...nagyon szar az egész.

De én a farkam felét oda adnam ha olyat mondana, hogy szexelni szeretne, meg, hogy egy nap többször is....

Szerintem felesleges az egész, kérj bocsánatot mert ő úgysem fog....

2022. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Basszus sajnálom. Az én párom se túl sokszor igényli 3x 4x egy hónapba.

És hogy kérjek bocsánatot? Valahogy nem érezném őszintének a bocsánat kérést most...

2022. jan. 7. 14:26
 3/50 anonim ***** válasza:
71%
Én is pont ebben a cipőben járok. Mi is 5 évesek vagyunk, 23 évesek. Dolgozunk, és néha megerti az ember, hogy fáradtak, rossz napjuk van, haverok stb de ne ebből álljon már a kapcsolat, h a nőnek szó szerint táncot kell járni ha végre meltoztatnak valamit kezdeni velünk az 5 perces vontatott meneteken kívül. Mivan ezzel a férfi korosztállyal? Kapjátok már össze magatokat!
2022. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy hibás és nincs miért bocsánatot kérned ,inkább neki kellene !
2022. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Ő nem dolgozik október óta...szóval nem tudom mibe fárad el. Jó vágom, hogy szex után elfáradnak hiába 5perc akkor is,de minden csak akarat kérdése...ha akart volna tudott volna még örömet okozni sztem.
2022. jan. 7. 14:29
 6/50 anonim ***** válasza:
19%
Hát szerintem is kérjél tőle bocsánatot, mert akár rámehet a kapcsolatod is. Nekem 2 haveromnak is szakítás lett hasonlók miatt. Nehéz megmondani ő a domináns vagy te a kapcsolatban. Ha szereted őt és kapcsolatot is, akkor kérjél tőle bocsánatot és üljetek le, amikor éppen nem fáradt és beszéljétek át a dolgokat. Én nem tudom mit dolgozik ő, de ha fizikai munkát vagy nagyon stresszes a munkaköre, akkor simán megértem, nincs kedve mindennap szexelni veled meg annyi ideig. Nem könnyű tény. Viszont, ha úgy érzed már ez a kapcsolat nem olyan, mint régen illetve nem is érzed benne azt tűzet, és többször is veszekedtetek már, akkor lehet érdemes lezárni ezt 5.5 évet és idővel egy új pasit keresni, akiben nagyobb a láng mindentéren.
2022. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
89%

Sokadik ilyen kérdést olvasom.


Egyszerűen nem hiszem el, hogy lányok ilyen helyzetbe kerülnek.


Nálam ugyanez dettó csak én vagyok a férfi


Cseréljünk párt vagy mi legyen megőrülök szex nélkül :(

2022. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 Gymnospermatophyta ***** válasza:
97%
Szerintem sem vagy hibás. Ha valakit szeretek megpróbálom kielégíteni és örömet okozni neki ebben a formában is. Ez 5 perccel és ilyen hozzáállással nem megy. Azt meg nem hiszem, hogy több hétig fáradt volt. :) Nem értem miért nem lehet megbeszélni normálisan dolgokat és közös nevezőre jutni, hogy mindenkinek jó legyen. Annyira természetesnek kellene lennie ennek... (ha az egyik fél defektes úgy persze nehéz)
2022. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
97%

Az itteni kérdések 90 százaléka arról szól hogy a pasi nem kap elég szexet. Aztán itt vagy te aki pedig igényelné és kifogsz egy ilyen szerencsétlent.

Az hogy alacsony az igényszintje egy dolog, de szexuális kultúrája sincs. A szex társasjáték. Azért csináljuk hogy mindkét fél élvezze.

Szóval hagyd ott a p.csába, jobban jársz.

2022. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
80%
Az én pasim is szimplán ilyen bealitottsagu, elég neki heti 1, csak azt nem vágom én meg h miért nem lehet néha megeröltetniük magukat a nők iránt. Mindegyik szájhős aztán mi neg érjük be a heti 1-gyel.
2022. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!