Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komoly én vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komoly én vagyok a hibás? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap szeretkeztünk a párommal (hozzá teszem hetek óta nem volt semmi) kb 5 perces menet volt reménykedtem, hogy kicsit pihen aztán lesz valami. Mondogattam is neki, hogy én még szeretnék stb...kezét is oda raktam, megsimogatta azt elvette rá pár percre belaudt. Én meg sírtam, aludni se bírtam egész éjjel annyira kívántam és szenvedtem. (Nem maszturbálok mert nem jó magamnak csinálni valamiért semmilyen) Reggel kérdezi, hogy mi a bajom...elmondtam erre én vagyok a sz@r mert miért várom el,hogy bármit is csináljon mikor őt nagyon elkapta a fáradtság. Aztán mondom mindig elkap? Mert mindig ez van kb..hozzá szoktam és nem bántom ez miatt lehet most azért szenvedtem ennyire mert hetek óta nem volt semmi. Ha nem azzal jött, hogy a fáradtság miatt akkor meg azt mondta mert nekem sose elég semmi...köszi gondoltam magamba 5perc kinek elég. Na mindegy most össze vesztünk nagyon. Szerintetek nekem kellene bocsánatot kérni? Én most nagyon ugy érzem, hogy nem. De kíváncsi vagyok mások véleményére hát ha én gondolom rosszul.

5,5 éve vagyunk együtt, ő 27 éves.

22/L


2022. jan. 7. 14:18
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
90%

" Jó vágom, hogy szex után elfáradnak hiába 5perc akkor is,"


Miiiiivan ?


Amikor ennyi idős voltam legalább egy órát nyomtuk a párommal, orgazmus hegyekkel.

2022. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
97%
10# Heti 1?? Megőrülnék :S Nem vagyok szájhős, egyszerűen csak igényelném többet...
2022. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

6/8 nem dolgozik semmit jelenleg.

7/8 basszus nem hiszem el komolyan:D igazából nem is tudom mihez kezdenék szinglikent...nem jobb egyáltalán a felhozatal akkor ezek szerint.

2022. jan. 7. 14:38
 14/50 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb férfi ilyen sajnos, ha ritkán van szex hamar elélvez és teljesen visszaesik a szexuális vágy.

Több dolog segíthet:

- Beiktatsz 1-2 alkalmat amikor nem hagyod elmenni akár 1-2 órán át, de folyamatosan közel tartod hozzá.

- Szex közben ha érzi, hogy közel van az élvezéshez álljatok meg és orálisan csinálja neked amíg ő "pihen".

- Ha tudod, hogy este szex lesz pár órával előtte élvezzen el (egyén függő mennyi az ideális idő). Ha nincs a szexhez hangulata érd el, hogy akarjon (nálam pl egy szoknya harisnya kombó bármikor beindít)

- Sok megoldás létezik még, de mindegyikhez kis túlzással ő is kell, és ami a legfontosabb normálisan le kell ülni megbeszélni ezeket.

2022. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk amiket közben meg leírtál könnyen lehet, hogy valamilyen pszichés betegség is van a háttérben, pl.: depresszió.
2022. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
98%

Tudod mit kellene csinálnod: otthagynod. Ez már nem kapcsolat, hanem el elszürkült, érzelmileg eltávolodott kényszer valami.

"hetek óta nem történt semmi"... majd kényszerből ha már ott vagy lezavart egy gyors ürítést miközben letojta neked mi a jó, utána meg sem próbál megérteni hanem téged hibáztat "mert neked sosem elég semmi".

0 szex, 0 megértés, nem pár vagytok hanem lakótársak. Ez az a pont amikor el kellene döntened (már korábban kellett volna), ennek az egésznek van-e bármi értelme, vezet-e ez bárhova a jövőben. Üljetek szépen le és beszéljétek meg, s mérd fel van-e a másikban bármiféle affinitás arra hogy változzon, hogy tenni akarjon a kapcsolatotokért. Ha nincs akkor jobb ha kimondjátok a végét és nem raboljátok tovább egymás idejét.

2022. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
95%
Szomorúan látom, hogy már a fiatalabb férfiaknál is ez van. :( Nálunk sincs otthon szex, mert párom egyáltalán nem igényli. Mi 40 körül vagyunk.
2022. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
:(
2022. jan. 7. 14:44
 19/50 anonim ***** válasza:
89%

Baromi egyszerű itt a képlet, ő gyorsan élvez egyet te meg ott vagy hagyva, a saját élvezete fontosabb. Ha nagyon fáradt vagyok én bele sem kezdek, ha meg igen legalább 15-20 percig tolom, ez a fáradt részem.


27 évesen gáz ha nem akar szexelni, amire 2 okot adnék:


1. Ennyi év után megunta a tested, "szürke hétköznapok" jönnek.

2. Van más aki üríti a zacskó tartalmát.

2+1. Annyira alacsony a libidója, hogy nem kívánja, de ha ez így halad vagy megcsalod vagy elhagyod előbb vagy utóbb, mert a szex életünk része, és ha az egyik fél elégedettlen akkor ott gubanc lesz szinte 100%.


25f

2022. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 Missi_Key ***** válasza:
21%
írd ki a kérdést fordított nemekkel. Mindenki azt fogja mondani hogy ez már majdnem erőszaknak számít mert erőlteted meg h közbe is lehet nemet mondani. na ez a baja ennek a korosztálynak.
2022. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!