Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komoly én vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komoly én vagyok a hibás? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap szeretkeztünk a párommal (hozzá teszem hetek óta nem volt semmi) kb 5 perces menet volt reménykedtem, hogy kicsit pihen aztán lesz valami. Mondogattam is neki, hogy én még szeretnék stb...kezét is oda raktam, megsimogatta azt elvette rá pár percre belaudt. Én meg sírtam, aludni se bírtam egész éjjel annyira kívántam és szenvedtem. (Nem maszturbálok mert nem jó magamnak csinálni valamiért semmilyen) Reggel kérdezi, hogy mi a bajom...elmondtam erre én vagyok a sz@r mert miért várom el,hogy bármit is csináljon mikor őt nagyon elkapta a fáradtság. Aztán mondom mindig elkap? Mert mindig ez van kb..hozzá szoktam és nem bántom ez miatt lehet most azért szenvedtem ennyire mert hetek óta nem volt semmi. Ha nem azzal jött, hogy a fáradtság miatt akkor meg azt mondta mert nekem sose elég semmi...köszi gondoltam magamba 5perc kinek elég. Na mindegy most össze vesztünk nagyon. Szerintetek nekem kellene bocsánatot kérni? Én most nagyon ugy érzem, hogy nem. De kíváncsi vagyok mások véleményére hát ha én gondolom rosszul.

5,5 éve vagyunk együtt, ő 27 éves.

22/L


2022. jan. 7. 14:18
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
21# Egyetértek! 25f
2022. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
48%
Telibeszarja az egészet, beszéld meg vele, ha nem látszik rajta semmi hajlandóság akkor hagyd ott.
2022. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%
Én elrendeznélek naponta többször is
2022. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
48%
Nem te vagy a hibás... sajnos én is idejutottam a pasimmal. Napját sem tudom, mikor kefeltem egy jót utoljára..
2022. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Igazából kapcsolatunk eleje is így indult...én vagyok az első barátnője. Inkább még fejlődött is azóta szexuális szinten. Az elején még ritkábban volt szex és nagyok rövid ideig tartott 2perc kb és még nyalni se tudott most már tud de azt is csak rövid ideig csinálja.
2022. jan. 7. 19:05
 36/50 anonim ***** válasza:
27%
Húsz együttlétből hányszor van orgazmusa neki, és hányszor neked?
2022. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
81%
és még egy ilyen pár. Komolyan mondom nem hiszem el...
2022. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Na most, te elmentél az alatt az öt perc alatt?

Ha nem, akkor érthető a reakciód, ha pedig igen, akkor kissé túlzás, de így se úgy se kéne együtt lennetek, mert teljesen mások az igényeitek és csak szenvedni fogsz.

2022. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Neki mindig nekem kb soha
2022. jan. 8. 02:11
 40/50 anonim ***** válasza:
95%

"Neki mindig nekem kb soha"


(Jót nevettem azon, hogy lepontozták a kérdést, amivel sikerült egy őszinte, fekete-fehér választ kapnom arra, hogy mennyire kölcsönös nálatok az örömszerzés a szexben.)


Szerinted ha ez a helyzet fordítva lenne, akkor még veled lenne 5 és fél éve?

2022. jan. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!