Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoktól kérdezném ,hogy ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezném ,hogy ti milyet használtok ?

Figyelt kérdés
A páromnak vennék meglepetésként egy vibrátort, vagy egy dildót. Nem tudom melyik lenne a jobb, azért kérdezném a lányoktól , hogy milyet használnak ( aki használ ) ,melyiket volna érdemesebb venni?

2022. jan. 5. 15:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, volt aki tudott segíteni a választásban .
2022. jan. 5. 17:41
 12/16 anonim válasza:
100%

Nekünk egy ilyen van: [link]

Csak ajánlani tudom, akár mindkettőtök örömére.

2022. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnek ilyenje van:

[link]


Eléggé szereti, sokat is szoktunk vele játszani előjáték közben.

2022. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha vibri vagy dildo a kérdés, akkor vibrátorra szavazok. Abból is egy visszafogottabb színre (nem ilyen neon lila meg pink stb). Nem vékony a 3cm, nekem is olyan van és bőven tud feszíteni. De ha akarsz, akkor vegyél 3,5cm-est. Vastagabbat nem ajánlanék, hacsak nem kifejezetten a nagyra izgul vagy tágítás a cél.

Izgalmas tud lenni, ha van rajta csiklóizgató rész is, de ez opcionális (az enyémen van, de pl nem is használom, mert a vibri végével szoktam a csiklót is izgatni)

2022. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod !
2022. jan. 5. 18:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "nyuszis" van, én nagyon szeretem 😊
2022. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!