Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem volt erős ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt erős ez első találkozáskor? (lábfétis) N

Figyelt kérdés

Első randink volt a sráccal, beszélgettünk pár órát, amikor benyögte, hogy neki lábfétise van. Én lefagytam. Nem is igazàn volt szó szexuális témákról, szóval elég váratlan volt. Majd ezután elkezdte nézegetni a lábam. Majd megkérdezte hanyas lábam van. Én itt már sokkolódtam is szerintem. Még jó hogy a farka nem állt fel vagy ki tudja..

Ti mit gondoltok erről a 'felvezetésről'? Illendő vagy normális az ilyen? Csak szerintem volt sok?

Mondjuk végülis az jó, hogy hamar megmondta, így gyorsan megyzakíthattam vele a kapcsolatot. Az rosszabb lett volna, hs már hetek óta randizunk és akkor derül ki. Mondjuk talán az első találkozó kicsit korai szerintem. Na meg ez, hogy kérdezget a lábamról én itt rendesen megijedtem. Ne kérdezzétek mitől vagy miért xd csak megijedtem na:D felálltam és elköszöntem.

Ti mit gondoltok? Vagy szerintetek mikor és hogy kéne egy ilyet közölni?

24N


2021. dec. 25. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem sem kellett volna rögtön az első randin ezzel kezdenie.

Plusz hogy kérdezgete is. Valószínűleg én is ott hagytam volna.

2021. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten jól tette, hogy elmondta ilyen hamar, mert nem játszadozik ,és nyitottan megmondta ezáltal, ha neked nem tetszik a dolog akkor nem rabolja az idődet feleslegesen. Amúgy a helyedben rákérdeztem volna, hogy mit ért ez alatt. Vannak akiknek tényleg durva az ilyen perverziójuk, de vannak akiknél ez annyit takar, hogy szépnek tartja a lábakat és szereti megmasszírozni...és azért valljuk be hogy egy jó talpmasszázs az nem, hogy durva de még kellemes is :D
2021. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt többféleképpen fel lehet fogni. Nekem is van lábfétisem és hasonló korú fiú vagyok, volt már két párkapcsolatom ahol ez tudott működni, de nem így.


Egyfelől igen, ez baromi korai, és látszik hogy az ember nagyon ki van éhezve a szexualitásnak erre a részére - annyira, hogy lehet, hogy a többit el is nyomja ez nála, ami gond lehet, hiszen te nem erre vágysz, szerintem aki ennyire durván a lábfétisre és csak arra van begerjedve, annak a szexuális élet is leginkább erről kell hogy szóljon. Neked pedig az nem lenne kielégítő.


Másfelől... fel lehet ezt fogni úgy is, hogy legalább most már tudod. Vannak olyanok, akik tényleg undorodnak az ilyesminek még a gondolatától is, ha te is ilyen vagy, akkor jobb, hogy már most tudod, hányadán állsz.


Én mondjuk ezt elengedném, szerintem aki ennyire csak erre vágyik, annál már tényleg gondok lehetnek a szexualitással.

2022. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem ezzel kellett volna kezdenie. Viszint ez a zsigeri elutasítás és kiakadás nálad szerintem túlzás. Oké hogy neked nem jön be, de attól még nem egy alvilági perverz a pasi sem, hogy tetszenek neki lábfejekm
2022. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!