Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem volt erős ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt erős ez első találkozáskor? (lábfétis) N

Figyelt kérdés

Első randink volt a sráccal, beszélgettünk pár órát, amikor benyögte, hogy neki lábfétise van. Én lefagytam. Nem is igazàn volt szó szexuális témákról, szóval elég váratlan volt. Majd ezután elkezdte nézegetni a lábam. Majd megkérdezte hanyas lábam van. Én itt már sokkolódtam is szerintem. Még jó hogy a farka nem állt fel vagy ki tudja..

Ti mit gondoltok erről a 'felvezetésről'? Illendő vagy normális az ilyen? Csak szerintem volt sok?

Mondjuk végülis az jó, hogy hamar megmondta, így gyorsan megyzakíthattam vele a kapcsolatot. Az rosszabb lett volna, hs már hetek óta randizunk és akkor derül ki. Mondjuk talán az első találkozó kicsit korai szerintem. Na meg ez, hogy kérdezget a lábamról én itt rendesen megijedtem. Ne kérdezzétek mitől vagy miért xd csak megijedtem na:D felálltam és elköszöntem.

Ti mit gondoltok? Vagy szerintetek mikor és hogy kéne egy ilyet közölni?

24N


2021. dec. 25. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

első randin nem ezt kellet volna benyögni az tény

de ez elég lightos fétis szerintem

nem olyan amitől falnak kell rohanni

2021. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
tény hogy igen korai volt, de még jó hogy hamar kiderult, mert offolni tudtad? azert mert van egy szaros fetise? te is megered a penzedet:)
2021. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: nem kell falnak rohanni, de én ezt nem adom meg senkinek. Innentől kezdve neki is jobb, ha mást keres. Olyat, akivel megélheti ezt.

#2: nem azért, mert van egy fétise, hanem mert az a fétis a lábfétis, na meg buta is volt.


Nagyon nyitott nő vagyok és rengeteg dolog izgat vagy el tudnám fogadni. De ezt nem. Hányinger kerülget tőle.

2021. dec. 25. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Mi baj van a lábfétissel?
2021. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
nem is neked kell a labbal foglalkoznod te agyhalott. ha apolt tiszta a labad akkor mitol undorodsz ennyire?
2021. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ki állította, hogy nekem kéne foglalkoznom vele?:) senki. Szimplán buta vagy és gyanítom frusztrált lábfétises is.

Attól undorodom, hogy valaki a lábakra izgul.

2021. dec. 25. 15:27
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
kivancsi lennek az ilyen emberek iq-jara mint a kerdezo🤔
2021. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7: Messze az átlag fellett van az IQ-m, ha már kérded. De semmi köze ahhoz, hogy kit mi izgat a szexben.

Semmi bajom nincs a lábfétises emberekkel, nem nézem le őket vagy hasonló baromságok. Csak nem ismerkedem velük.

Gondolom te se ismerkednék akármilyen emberrel. Vagy igen? Neked bármi jöhet? Pisi kaki fojtogatás verés bármi? Te olyan intelligens vagy, hogy mindent elfogadsz és szeretsz?

2021. dec. 25. 15:36
 9/14 anonim ***** válasza:
4%
legalább ne állítanád magadról, hogy nagyon nyitott vagy. ép ellenkezőleg. most felsoroltad a 8 kommentben a durvákat. de ez a leg lightosabak közé tartozik. én nem vagyok lábfetisiszta. de az összes nőm hagyta volna vagy hagyta is ezt pár puszi, vagy lábbal verés. egyik se mond nemet rá. te azt mondasz szíved joga. de hogy nagyon nyitott vagy. az év poénja
2021. dec. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5#: jól mondod:).

Gondolom a se*ből szájba meg elfogadott lenne itt.

2021. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!