Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány első találkozáskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány első találkozáskor kimutatja hogy tetszem neki az nem fura?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt egyszer sem barátnőm, sőt még nem is szemeztem lányokkal. Családtagon keresztül találkoztam ezzel a lánnyal. Ahogy elsőre megláttam szó szerint megakadt rajta a szemem, nem tudtam róla levenni, és ő is nagyon nézett, és egymásra is mosolyogtunk. Lézetik olyan hogy nem is ismer és bejöjjek neki?

Ilyenkor a kinézetemen tetszett meg valami?

Ő egy olyan lány aki kb minden fiúnak bejön, csak szédít vagy tényleg akar valami szerintetek?


2021. júl. 15. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha nem ismer akkor a külsőd tetszett meg neki, nem atomfizika erre rá jönni.

Ne legyél beszari, hanem kezdeményezz, ismerkedj.

2021. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak eddig egy lánynak sem tetszettem még most meg egy formás testű lánynak...olyan értetlen ez az egész:D
2021. júl. 15. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
"olyan értetlen "???? A lányra érted, vagy mire/kire?
2021. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

A szituációra érti.

Nekem is fura a mai napig hogy bárkinek is szimpatikus lehetek

2021. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érthetetlen*
2021. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kinézeted,a külsőd tetszett meg neki. Örülj neki és mivel ő is bejön neked kezdeményezz
2021. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fura, lehet, hogy "nekem bárki, csak legyen mellettem valaki" gondolkodású.
2021. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem teljesen normalis, lehet o is felt attol hogy elszalaszthat teged. A lanyok is kimutathatjak ha bejon nekik valaki, nem csak a fiuk😄 Szerintem kozelits fele, aztan meg ha megsem tetszik nem kotelezo beszelned/egyuttlenned vele 18/L
2021. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy?
2021. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!