Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, minden az első benyomá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minden az első benyomáson múlik, vagy van olyan, hogy több találkozás után szerettek bele valakibe?

Figyelt kérdés
Nyilván az első benyomás fontos pillanat

2021. márc. 11. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Volt ilyen is olyan is.
2021. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Beleszeretni nyilván nem fogok az első pillantástól. Ez a kérdés már logikailag is megbukott.
2021. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
belemszeretni valakibe nálam hónapok kérdése.
2021. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Én olyan emberbe szerettem még csak bele, akire elsőre - sőt hónapokig - azt mondtam, hogy kizárt, nem az esetem.
2021. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Az első pillanatban indul és folyamatosan tart. Fordítva: te sem szeretsz bele elsőre egy nőbe sem nem igaz? Lehet meglátod és húúúúúú de jó csaj, de ha teszem fel azt egy éjsötét, vagy flegma, lekezelő, avagy akaratos házisárkány típus akkor a csini pofi, formás popsi máris veszíteni tud a csáberejéből.
2021. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én egyből beleszeretek valakibe, adott esetben, főleg ha nagyon szép arcú fekete vagy barna hajú, tudom ez ritka és hihetetlen
2021. márc. 11. 21:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Is is
2021. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az első benyomás csak vonzalom, szerelemhez sokkal több idő kell.
2021. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az első benyomás a legfontosabb. Az alapozza meg a szerelem erősségét. Nálam legalábbis lehet van akinél nem. Volt olyan is már hogy az első benyomás nem tetszett, utána végül mégis kapcsolat lett a dologból. De nem tudott túl sokáig tartani.
2021. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó tudni, azt gondoltam, hogy az első benyomás mindent eldönt mindenkinél
2021. márc. 13. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!