Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek bejön ha a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön ha a pasi olyan régi vágású az udvarlás terén? Mármint nem közeledik szexuálisan, minden találkozáskor virággal kedveskedik, stb.

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Persze
2020. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez sajnos nagyon ritka dolog manapság. Én egyébként imádnám, romantikus lélek vagyok. 😊 29N
2020. dec. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Minden találkozáskor ne hozzon virágot, és ne legyen puhapöcs.

Kellene találni egy arany középutat a között, hogy “sz.pj le szépségem” és az általad említett fehér lovas herceg között

2020. dec. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Osztom a hármas véleményét.

N.

2020. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
#2: te már feleség korban vagy, gyere csak ide, hadd kérjem meg a lábadat! 😄
2020. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
5ös. Bekaphatod a vén kisujjamat 😁
2020. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Kár, hogy írásban nem megy át a hangsúly 😅

2es voltam

2020. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Kapd be te a... 😃
2020. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

nem kell virágot hoznia, nekem ez nem jön be. olyan tipikus kiszámítható fogás, hogy hallotta valahol, hogy a nők értékelik a virágot és ha hoz, akkor majd biztos hasra esnek tőle. inkább figyelmességgel, apró gesztusokkal mutassa ki a törődését, ne elcsépelt virággal.


az meg, hogy nem közeledik szexuálisan, mit takar? meddig nem közeledik? nem kell első randin leteperni, sőőt, de ha 2. 3. találkán se adja semmi jelét annak, hogy vonzódik hozzám, az nem szimpi. nem lesmárolni kell, de érintések, fizikai közeléség fontos, hogy tudjam hányadán állunk.

2020. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Valamilyen szinten bejönne, de nem ebben a formában.

Persze, legyen udvarias és tisztelettudó.

De én például nem szeretem a virágokat. Sokkal jobban szeretem azt hogy "itt ez az apróság, neked hoztam mert eszembe jutottál róla", és ez konkrétan bármi lehet.

Plusz, nekem a minőségi idő a szeretet nyelvem, nem az ajándék, szóval jobban értékelem ha tényleg rám figyel az illető.

Azt pedig igénylem hogy bizonyos idő után szexuálisan kezdeményezzen is, de ezt biztos meg lehet beszélni az úriemberrel 😊

18/L

2020. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!