Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan lányt szinte lehetetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányt szinte lehetetlen találni (élőben, neten) aki első találkozáskor már benne lenne a szexbe és szép is?

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehetetlen. Ha te is jól nézel ki, van egy karizmád, ilyenek.
2021. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam. Igaz, kövér volt, de nem volt csúnya. Aztán kapcsolat is lett belőle. Nem bántam meg.
2021. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen. De aki a gyakorin kérdezget, annak minimális rá az esélye

Ehhez kell vonzó külső, jó duma, stb. Plusz egy lazább életszemléletű nő.

2021. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehetetlen, de téged ez miért érdekel. Olyant keresel akivel elsö alkalommal szexelsz, de utána meg látni sem akarod többet, hogy nem tudod kivárni a második randit sem?
2021. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Manapság már ez az általános, így ismerkednek az emberek. Nem értem miért okoz gondot neked egy ilyen csajt felszedni. Már az a ritka, aki nem sieti el a dolgokat..
2021. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam ilyet, tinderen. Épp túl akart lenni egy pasin, gondolom, ezért keresett vigaszt egy másik pasi karjaiban, és hát én feláldoztam magam a célért :D Gyönyörű volt, de őszintén szólva ez az első találkozón szex nulla érzelemmel dolog nagyon nem az én világom. Olyan fura és természetellenes olyan mellett ébredni fel, akit nem is ismersz, csak mert megkívántátok eygmást. Szerintem ez akkor az igazi, ha van idő megismerni egymást és a lány a végén bizalommal és jutalomként adja oda magát. Sokkal izgibb.
2021. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találni. Lemész bármelyik nagyobb buliba, 100% hogy lesz olyan nő amelyik akár a könnyedebb kapcsolatokban is benne van s még csinos is. A bibi az, hogy fel is kellene ugyebár szedned... Olyan hely nincs ahova lemész és csakis terád várnak csinos lányok alkalmira mert amúgy egyetlen pasi sincs a környéken aki kezdeményezne náluk. Szóval inkább azon filózz hogy a "felszedésnek" hogy fogsz neki.
2021. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neten a rosszlányokon.
2021. dec. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dregor ***** válasza:
10 éve is találtam ilyet és kifejezetten szépek voltak. Egyszerűen nem arról beszélgettünk, hogy elmegyek és dugunk, hanem normálisan álltam hozzájuk, nem terveztem szexet az első talira viszont a távolság miatt együtt alvást igen. A vége az volt, hogy rám másztak. :D
2021. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!