Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem akarok tömegszexet?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel szoktam találkozni, már vagy másfél éve, és állandóan próbál puhítani hogy menjek vele swinger klubba.


Ő már volt ott párszor, további fiúi is lettek onnan, de ezek mind lemorzsolódtak, és csak én maradtam, pedig volt aki totál bevizionálta, hogy komoly kapcsolatban maradnak a csajjal. (aki meg egyébként visszajárkált hozzám)


De engem sajnos teljesen hidegen hagy, sőt egyenesen kiráz a hideg attól, hogy random (általában idősebb) pacákok recskáznak a környezetemben, és még ki tudja. Nem kivánok velük közvetlen formában sem érintkezni.


Úgy hogy ráadásul akkor sem garantált hogy én kapok nőt, ha nővel megyek, aki ráadásul az ottani közeghez képest elég fiatalnak számit (28 éves). Ja és bocsánat, nekem semmi bajom nem lenne egy jól kinéző milffel, de szal értitek.


2021. dec. 22. 20:48
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
lassan már utolér engem számosságban
2021. dec. 24. 11:26
 42/42 anonim ***** válasza:

Ami még fura, hogy az ilyen nő, minél jobban le akarod vakarni, annál jobban teper hogy megfelelhessen. :D

Nálam legalábbis így működött.

2021. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!