Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem akarok tömegszexet?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel szoktam találkozni, már vagy másfél éve, és állandóan próbál puhítani hogy menjek vele swinger klubba.


Ő már volt ott párszor, további fiúi is lettek onnan, de ezek mind lemorzsolódtak, és csak én maradtam, pedig volt aki totál bevizionálta, hogy komoly kapcsolatban maradnak a csajjal. (aki meg egyébként visszajárkált hozzám)


De engem sajnos teljesen hidegen hagy, sőt egyenesen kiráz a hideg attól, hogy random (általában idősebb) pacákok recskáznak a környezetemben, és még ki tudja. Nem kivánok velük közvetlen formában sem érintkezni.


Úgy hogy ráadásul akkor sem garantált hogy én kapok nőt, ha nővel megyek, aki ráadásul az ottani közeghez képest elég fiatalnak számit (28 éves). Ja és bocsánat, nekem semmi bajom nem lenne egy jól kinéző milffel, de szal értitek.


2021. dec. 22. 20:48
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

nekem azr momdta a csaj h en nepszeru lennek ott


mert fiatal vagyok (32 eves wtf?)


jol nez ki a farkam (szubjektiv)


plussssz ha latnak h en hogy dugom ot!!!


nem nagyon allt ossze bennem az egyenlet h ezek a fenti dolgok hogyan segitenek azt h en ott noknek kelljek

2021. dec. 22. 23:42
 22/42 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk ha ilyen primitív vagy nem fog hiányolni senki a klubban.

Nem is értem most mi van. Mintha akarnál mnni, de amúgy nem akarsz menni. Döntsd már el ember, 32 évesen elég gyász az, amit eddig láttunk belőled

2021. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

hat nem tudom ha ilyen erkolcsi csoszok meg modoros emberek vannak (aka szakkozeppel ertelmiseginek gomdolja magat)


akkor tenyleg egy tovabbi indok h offoljam

2021. dec. 22. 23:51
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az írásod és gondolkodásod alapján még te fogod képviselni ott az alsóbb réteget, szóval nincs mitől tartanod.
2021. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Amúgy ha annyira nem bírod ezt, akkor tolj már egy képet nekem erről a csajról. Aztán meglátjuk. :D :D :D
2021. dec. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
#25 ezért ez nem teljesen így működik (ezért ne hallgass városi legendákra). Vannak bőven 30-as (sőt 20-as) pasik is, önmagában az életkorod nem fog egyetlen buliba besodorni. A pélóméreted ott sem érdekel senkit, "egyben" néznek meg szimpatikus vagy-e vagy sem (egyébként sem kivont karddal rohangálnak fel-alá az emberek). A felsorolásodból annyi igaz, hogy ha jó csajjal mész akkor nagyobb esélyed van szintén attraktív kinézetű pároknál párcserére, de meg is kell tudni értelmesen szólalni hozzá, szimpátiát kelteni. A többesek, gangbangek az más tészta - ott elég ha egy alap szintet megüt a külsőd és NORMÁLISAN viselkedik valaki. A párcserék, 3-asok, kisebb, zárható szobás többesek szimpátia alapon működnek ott is.
2021. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

mint ahogy barmilyen buliban a nok nem mennek el csak ugy akárkivel csak inkabba jo kinezetuekkel


ha megvan a kinezet akkor mellette nem kell annyira jol beszelni

2021. dec. 23. 12:39
 28/42 A kérdező kommentje:

tegnap rámírt a csaj, hogy ha átmegyek, akkor felveszi azt a szerelést, amiben előtte nap a klubba ment.


aztán bár nem kérdeztem semmit, azért csak elmesélte nagy vonalakban, hogy mit csinált. Megdugatta magát 3 fiúval egyszerre, de sajnos nem jött össze neki hogy egyszerre legyen benne a 3 férfi.


meg jött a visszatérő vonal, hogy senkinek sem volt olyan szép és nagy farka mint nekem.


szerintem 17 centi nem nagy. Ha egy "társkeresőn" egy nő nagy farok miatt regisztrál akkor 20-22 centire gondol. Úgyhogy nem tudom honnan jön ez a vélemény neki.


Na és az is érdekes, hogy elmondása szerint egy vonzó arab gyerekkel kezdett aki elég jól ki volt sportolva és intelligens is volt (légiutas-kisérő)


Csak nem értem akkor hogy ha egy átlagos nő ilyen férfiakat tud behúzni egy ilyen helyen, akkor a klasszikusan jó nőket ki dugja?


Vagy máshogy teszem fel a kérdést: kiket dugnak az átlagos férfiak, ha az átlagos nőket átlag feletti férfiak?

2021. dec. 24. 10:11
 29/42 anonim ***** válasza:

A csaj hozzáállása az egészhez nagyon izgalmas...


a kérdésedre válaszolva, az átlag pasik vagy fizetőshöz járnak, vagy itt sírnak a gyk-n hogy miért nincs nő.


Ide jutott a világ sajnos, átlag pofával nem nagyon dughatsz.

2021. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

de hát én is átlagos vagyok, és itt sírok.


szerintem az a szomorú, hogy te azt fogod csak fel az egészből, hogy van egy nő aki szeret dugni.


én meg azt látom, hogy van egy nő, aki már lassan 30 éves, aztán nem tudja eldönteni hogy melyik férfi mellett maradjon meg, miközben NAGYON szeretne egy "rendes" párkapcsolatot, csak éppen dugni is szeretne.


Szerintem nem jó irányba tart.

2021. dec. 24. 10:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!