Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Mondtam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mondtam a pasimnak, hogy szexet akarok, erre közölte, hogy ő meg emészt...

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 14:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha kaja után volt ez, akkor még egy kis pihenés kell neki.
2021. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Tanulj egy kis türelmet, megértést, szeretetet és ne használd az 'akarok' kifejezést.
2021. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Miert ne hasznaljam???
2021. dec. 18. 15:22
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem az a válasz. A válasz a #2 volt.

De látod, ha ezt se bírod felfogni, akkor hova magyarázzak neked komolyabb dolgokat? Én tudom miért írtam, de aki ennyire sötét mint te, annak hosszú órákba telne elmagyarázni mindent és akkor se biztos hogy sikerülne. Nem vagyok szakember, aki tudja hogyan kell kommunikálni a buta vagy értelmi fogyatékos emberekkel, így inkább jeleztem, hogy hagyjuk az egészet, ha ennyire fogalmad nincs semmiről. Majd lehet másnak lesz türelme és energiája tanítani.

2021. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Az emberek nagy részének az a problémája, hogy nem tudja kimondani, ha szexelni AKAR! Hanem célozgat, meg megy a hiszti, hogy miért nem tudod hogy mire gondolok.

Erről ennyit

2021. dec. 18. 15:35
 6/31 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, egy kis erotikus tánccal meghozhatod a kedvét.
2021. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha nekem így mondaná , egy hétig se lenne szex.

Hát milyen paraszt vagy te hogy ilyen állat módjára akarod megdugatni magad !!!

2021. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy nem veled vagyok :)
2021. dec. 18. 15:38
 9/31 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem szexi mikor egy nő nagyon kívánja a szexet. Szerencsére ritkán van hogy nem tudom teljesíteni a vágyát, mert nekem is elég magas a libidóm(mondjuk exemmel volt olyan hogy 4 menetet lenyomtunk kb estétől reggelig, erre délelőtt megint rám mászott, hát azt már én sem bírtam:D)
2021. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 mantis religiosa ***** válasza:
90%
A kérdésre: Az emésztéshez, a gondolkodáshoz, és a merevedéshez is vér kell. Mivel a vér mennyisége a szervezetben állandó, a háromból egyszerre csak az egyikhez elég.
2021. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!