Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Mondtam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mondtam a pasimnak, hogy szexet akarok, erre közölte, hogy ő meg emészt...

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 14:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%

Sajnálom ezt a szerencsétlen pasit.

Gondolom szerinted akkor az egy jó dolog, ha odamegyek egy helyes pasihoz az utcán, hogy SZIA DUGNI AKAROK!. Mert akkor végre nem utalgattam meg jeleket adtam, hanem megmondtam egyenesen mit akarok, nem?

Ritka agyatlan ember vagy te. De kísérleti alanynak jó lennél, hogy az agyi diszfunkciókat és a kóros intelligenciaszintedet kitanulmányozzák.

2021. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
5%

Pedig pont ebben az állapotban lenne épp aktuális egy anális szex.

Menne is a pukika, xarika, ami nagy megkönnyebülést okozna:).

2021. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
7%
Basszus! És ilyen pasinak van nője!
2021. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%

Ostoba vagy, önfejű, és egoista.

Ha a pasid menne oda hozzád, hogy dugni AKAR, nyilván fel lennél háborodva…

Ha nem ismered az emberi test működését, a türelmet, a megértést, akkor tök fölösleges veled vitatkozni. Csak fújjad a saját hülyeségedet! Nehogy meghallgass valaki mást, még tapadna rád egy kis értelem.

2021. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
13: pasimnak mondtam, nemegy random pasinak
2021. dec. 18. 16:27
 16/31 A kérdező kommentje:
16: szokott odamenni, nem vagyok felhaborodva
2021. dec. 18. 16:28
 17/31 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelműen csak feszültséget alar kelteni a kérdező. Valószínűleg egy frusztrált férfi, ne dőljetek ennek be.
2021. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
34%

Vigyél neki egy nagy pohár CUKORMENTES, ám szénsavas italt. Legjobb a Zéró Coca.


Attól gyorsabban lelohad a bele

2021. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
92%
Szexelni akarsz, oké. De a párod meg nem akar (illetve nem tud, mert épp kajakómában volt) illene azt is tiszteletben tartani.
2021. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
16%
19. Nekem inkább úgy tűnik, a válaszolók keltik a feszültséget, ha jobban megnézed. Kitalálnak mindenfélét és ráhúzzák a kérdezőre, és a kérdező lesz miatta hibás.
2021. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!