Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem akarok tömegszexet?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel szoktam találkozni, már vagy másfél éve, és állandóan próbál puhítani hogy menjek vele swinger klubba.


Ő már volt ott párszor, további fiúi is lettek onnan, de ezek mind lemorzsolódtak, és csak én maradtam, pedig volt aki totál bevizionálta, hogy komoly kapcsolatban maradnak a csajjal. (aki meg egyébként visszajárkált hozzám)


De engem sajnos teljesen hidegen hagy, sőt egyenesen kiráz a hideg attól, hogy random (általában idősebb) pacákok recskáznak a környezetemben, és még ki tudja. Nem kivánok velük közvetlen formában sem érintkezni.


Úgy hogy ráadásul akkor sem garantált hogy én kapok nőt, ha nővel megyek, aki ráadásul az ottani közeghez képest elég fiatalnak számit (28 éves). Ja és bocsánat, nekem semmi bajom nem lenne egy jól kinéző milffel, de szal értitek.


2021. dec. 22. 20:48
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Van ilyen pedig, bár általában pasikra jellemző az ilyen hogy ott van az asszony és mellette összevissza félrekúr.

Nőknél ha ez van akkor sokszor tagadják mert társadalmilag elítéltebb viselkedés. Először a saját maga két "személyiségét" kéne egymással kibékíteni, (ne kérdezd hogyan, fogalmam nincs) aztán kell egy olyan pasi neki aki elviseli ezeket a kicsapongásait, vagy esetleg izgatónak is találja ha az asszony úgy tér haza hogy 3 vadidegen pali anyaga folydogál belőle (imádnám az ilyet) De ehhez nagyon egyeznie kell annak hogy a két embernek mi fér bele, és mi jön be az ilyen jellegű dolgok közül.

Aztán ki tudja? az is lehet hogy egyik pillanatról a másikra megunja az állandó gangbang partykat, végülis nők, kiszámíthatatlanok, és logikátlanok. :)

2021. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
huhhh....hát neked tényleg van sok tanulnivalód a nőkről, mert momentán ez nekem ilyen interneten olvasgatott szövegekből levont messzemenő tanulságoknak tünnek.
2021. dec. 24. 10:48
 33/42 anonim ***** válasza:

Nem szoktam internetes életmódtanácsokat olvasgatni..


Cserébe volt pár hasonló típusúval mindenféle viszonyom, a való életben, nem az interneten.

Ha akkoriban lett volna oldal ahol lehet siránkozni ezekről, akkor sem tettem volna.

2021. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

hát nem úgy tünik hogy meg tudtad volna fogni a lényeget. Én azt látom hogy a fél karodat odaadnád kérdés nélkül egy nőért.


lehet igy is hozzáállni, nem fogják azt mondani hogy ne dolgozd ki a beled értük.


de ha egy mód van rá én nem csúsznék előttük

2021. dec. 24. 11:01
 35/42 anonim ***** válasza:

Akkor az értelmezéssel vannak gondok.

Örülnék valóban egy ilyen ringyós attitűdökkel bíró amúgy megbízható nőnek, na ez eleve már egy ellentmondás ergo egy ilyen fellelhetőségi esélye konvergál a zéróhoz, ezzel tisztában vagyok.

Plusz nem teperek SENKI után.


Régen sok ilyen/ilyenem volt. azóta nagyott változott a világ, velem együtt.

Csúszni sosem voltam hajlandó egyik ilyen előtt sem, és ehhez tartom magam most is.


De nehéz részletes és pontot használati utasítást adni olyanvalamihez ami eleve irracionális, és logikátlan lépések tömkelegét hordozza.


azzal meg te sem vagy beljebb hogy "élvezd, vagy rúgd ki a francba"..

2021. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

de mitől megbízható? A megbízhatóság meg a megbízhatatlanság nem a ringyóságból jön. Mivel van egy csomó nő aki igazából nem is szereti a férfiakat aztán mégis megbízhatatlan.


Egyébként én sem értem hogy miért nem gondolja ez a nő azt hogy akkor mostmár körülötte kell forogjon a világ és hogy neki innentől csak a legjobb férfiak JÁRNAK.


szóval elképzelni sem tudom mi mehet a háttérben, hogy egyik nap kockás hasú magas férfiak dugják másnap meg én sörhassal és nulla mellizommal.

2021. dec. 24. 11:16
 37/42 A kérdező kommentje:

egyébként meg én nagyon kis toleranciával rendelkezem a bullshitre


felülni nők hülyeségeire nagyon le tudja rombolni az ember jólétét, úgyhogy jobb nem belemenni.


érdekes, hogy minél jobban kiáll az ember önmagáért annál jobban tisztelik a nők ezekben a helyzetekben.

2021. dec. 24. 11:19
 38/42 anonim ***** válasza:

Részemről annyit jelent hogy tudjam mindig mire számíthatok.

Teszemazt ha kapcsolatban van velem akkor nem jelenti be egyik napról a másikra hogy heló találtam jobbat. vagy ha elmegy dugni 3 palival akkor tudjak róla, ne a hátam mögött kavarjon.


Ja, manapság minden nő azt gondolja hogy nekik a legjobb férfiak járnak. köszönd a média áldásos hatásának aki azt sugallja bele minden nőbe hogy "jobbat érdemelsz!"


Egyébként mi lenne ha megkérdeznéd erről őt? Fogalma se lenne miért van ez! Lehet ha megfejtené az okokat, akkor már el is múlna az egész.

2021. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

hát az a baj ezzel, hogy akkor elkezd azon gondolkodni hogy én nem tartom magam fullosnak, meg az is hogy neki tényleg a jobb jár, ha könnyen megkaphatja.


amugy 22 éves koráig szüz volt a csaj, 28 éves koráig 10 férfival volt, az elmúlt másfél évben meg még vagy 30-al.

2021. dec. 24. 11:24
 40/42 A kérdező kommentje:
de nem mondanám hogy járunk, mert nekem van másik csaj is akivel találkozom és vele jobb a kapcsolat
2021. dec. 24. 11:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!