Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm csak "külső"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak "külső" rásegítéssel tud elmenni. Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Ő a második barátnőm, és vele is ugyanaz a helyzet, mint az exemmel. Szereti a behatolást, kívánja és élvezi is, de azt mondta, hogy orgazmusra nem lenne képes csak így, mert a csiklójához képest elég érzéketlen ott.


Tehát a forma általában, hogy vagy kézzel (behatolásos ujjazást nem szereti), szájjal vagy a péniszemmel dörzsölve ahányszor épp aznap neki kedve van, kielégítem, vagy esetleg ő felül és csúszkál rajtam - aztán jöhet a behatolás, és én. Van, amikor vadabbul esünk egymásnak, akkor pont fordítva szokott lenni. A behatolás+kézzel rásegítés kombót nem igazán kedveli, tehát nálunk vagy ez, vagy az van.


Nálatok hogy van ez, mennyire normális dolog ez? Ő azt mondja, hogy neki így jó, így a kielégítő, akkor higgyem el neki, ne kételkedjek? Vagy szerintetek valamit rosszul csinálok, csak nem akar megbántani?


Szeretnék mindent megadni neki, és a lehető legjobban odafigyelni rá - de közben meg nem akarom piszkálni ezzel, nehogy elmenjen a kedve tőlem. Szóval, kérlek segítsetek!


Köszönöm



2021. dec. 16. 08:36
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Na most végképp nagyobb a káosz a fejemben, mint a kérdés feltevése előtt :D


Mindegy, mi folytatjuk úgy, ahogy eddig - odafigyelek, aztán remélem valóban rendben lesz ez így a szebbik felemnek

2021. dec. 17. 10:22
 32/32 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges kombinálnod, nincs egységes válasz. Mindenkinek mások az igényei, pontosan annyit tudsz tenni, hogy odafigyelsz.
2021. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!