Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm csak "külső"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak "külső" rásegítéssel tud elmenni. Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Ő a második barátnőm, és vele is ugyanaz a helyzet, mint az exemmel. Szereti a behatolást, kívánja és élvezi is, de azt mondta, hogy orgazmusra nem lenne képes csak így, mert a csiklójához képest elég érzéketlen ott.


Tehát a forma általában, hogy vagy kézzel (behatolásos ujjazást nem szereti), szájjal vagy a péniszemmel dörzsölve ahányszor épp aznap neki kedve van, kielégítem, vagy esetleg ő felül és csúszkál rajtam - aztán jöhet a behatolás, és én. Van, amikor vadabbul esünk egymásnak, akkor pont fordítva szokott lenni. A behatolás+kézzel rásegítés kombót nem igazán kedveli, tehát nálunk vagy ez, vagy az van.


Nálatok hogy van ez, mennyire normális dolog ez? Ő azt mondja, hogy neki így jó, így a kielégítő, akkor higgyem el neki, ne kételkedjek? Vagy szerintetek valamit rosszul csinálok, csak nem akar megbántani?


Szeretnék mindent megadni neki, és a lehető legjobban odafigyelni rá - de közben meg nem akarom piszkálni ezzel, nehogy elmenjen a kedve tőlem. Szóval, kérlek segítsetek!


Köszönöm



2021. dec. 16. 08:36
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

#8 Pontosan ezért fárasztalak inkább titeket az aggályaimmal :D neki egy szót sem szólok erről.


#9 Amen :D

2021. dec. 16. 09:01
 12/32 anonim ***** válasza:
96%

Ha előtted más férfiakkal volt és veled nem (nem biztos, hogy elmondja, mert tudja hogy rosszul esne neked) akkor vagy az aktus intenzitása, időtartama vagy technikája (pl. behatolás szöge) nem elegendő számára vagy amit a legrosszabb hallani, kevés a kuki főleg a vastagsága.

Ha nem képes rá akkor nem firtasd ne bántsd meg vele. Vszeg frusztralja őt. Az, hogy elmondja kell neki a plusz inger az jó jel őszinte nem játsza meg az orgazmust

2021. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
#12 Semmiképpen sem. Azonnal megvolt az összhang, ezért is vagyok olyan szkeptikus. Persze, azért kellettek finomhangolások, de azóta állítólag minden a legnagyobb rendben
2021. dec. 16. 09:25
 14/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem csinálod rosszul; a női orgazmusok mind visszavezethetőek a csiklóra. Még a híres G pont is csak a csikló hátsó oldala valójában. Nagyon kevés nő van, aki csak belső izgatás hatására csúcsra jut. Próbálj olyan szexpozíciókat választani, amik során a testeddel vagy kezeddel izgatod a csiklóját kívülről is.
2021. dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
96%
A nők nagy része nem képes hüvelyi orgazmusra. Én sem. Ettől függetlenül élvezem a szexet, igénylem a behatolást. Más úton elélvezek, nyalástól vagy ha kézzel izgatják a csiklóm.
2021. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
34%
vegyel neki egy vibrit, rogton lesz huvelyi orgazmusa.
2021. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%
Sose volt hüvelyi orgazmusom, ettől függetlenül én is igénylem a behatolást. Orgazmust csak csikló külső izgatásával érek el, amit magamnak csinálok behatolás közben.
2021. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
94%
Én csajom se élvez el dugás közben. Vagy kinyalom, vagy ő izgatja magát kézzel. Mi ezen nem akadunk fenn.
2021. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
77%
Sok nőnek nincs másképp orgazmusa, csak csiklóval. A mostani páromig azt hittem, hogy én ilyen vagyok, de vele sikerült. Neki nagyobb, mint az exeimnek, és sokáig bírja. És valami hihetetlen érzéke van hozzám, pedig sose hittem volna, hogy nekem is sikerül.
2021. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
39%
A nők pont ezért a nagy farkat szeretik, amit a 19-es is írt. Sokkal több nőnek lenne hüvelyi orgazmusa, ha a férfiak farka nagyobb lenne.
2021. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!