Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm csak "külső"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak "külső" rásegítéssel tud elmenni. Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Ő a második barátnőm, és vele is ugyanaz a helyzet, mint az exemmel. Szereti a behatolást, kívánja és élvezi is, de azt mondta, hogy orgazmusra nem lenne képes csak így, mert a csiklójához képest elég érzéketlen ott.


Tehát a forma általában, hogy vagy kézzel (behatolásos ujjazást nem szereti), szájjal vagy a péniszemmel dörzsölve ahányszor épp aznap neki kedve van, kielégítem, vagy esetleg ő felül és csúszkál rajtam - aztán jöhet a behatolás, és én. Van, amikor vadabbul esünk egymásnak, akkor pont fordítva szokott lenni. A behatolás+kézzel rásegítés kombót nem igazán kedveli, tehát nálunk vagy ez, vagy az van.


Nálatok hogy van ez, mennyire normális dolog ez? Ő azt mondja, hogy neki így jó, így a kielégítő, akkor higgyem el neki, ne kételkedjek? Vagy szerintetek valamit rosszul csinálok, csak nem akar megbántani?


Szeretnék mindent megadni neki, és a lehető legjobban odafigyelni rá - de közben meg nem akarom piszkálni ezzel, nehogy elmenjen a kedve tőlem. Szóval, kérlek segítsetek!


Köszönöm



2021. dec. 16. 08:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Én is orálisan szoktam kielégíteni a barátnőmet.
2021. dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Lazy Lover ***** válasza:
98%
Nem csinálsz rosszul semmit csak nincs vaginális orgazmusa a csajodnak ennyi
2021. dec. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%

Ez teljesen normális.

A csikló elég messze van a hüvelybemenettől, s nem semmilyen ingerlést.

2021. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Nem csinálsz semmit rosszul. Értelemszerűen a hüvelyben nincsenek idegek, mert akkor nehéz lenne szülni enyhén szólva. :DD

Mivel ez az egész csikló/vaginális orgazmus egy baromi nagy félreértés, ezért pláne hülyeség ezen rugózni. Valójában a csikló belül futó részét izgatod olyankor a hüvelyen keresztül, ezáltal lesz orgazmus, nem a hüvely által. Magyarán szólva minden orgazmus a csiklóhoz köthető, csupán az egyiknél a külső látható részét izgatod, a másiknál pedig nem.

2021. dec. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%

Nem letolásból írom, de még mindig nem fogom fel, hogy a legtöbb férfi nem tudja, hogy a legtöbb nő NEM tud elmenni behatolástól.

A nők zöme csak csiklóval tud elmenni. Kevesen behatolással. Még kevesebben mindkettővel.

És van olyan is, aki sehogy.

2021. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

3-as vagyok.

*kap

2021. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeket!


#5 Világos, én is tisztában vagyok a női anatómiával, de akkor is ott van az a kis százalék, aki állítólag képes rá. Ha nem próbálkozunk, honnan tudjuk, hogy ki, mire képes? Biztos túl van misztifikálva ez az egész, de miért ne tegyek meg mindent érte, amit tudok?

2021. dec. 16. 08:55
 8/32 anonim ***** válasza:
98%
Senki nem mondta, hogy ne tegyél meg mindent érte, csak ne legyél annyira elvakult és frusztrált ezzel az egésszel kapcsolatban, hogy rányomod a barátnődre ezt az egészet. Normál kereteken belül lehet kísérletezni és csinálni mindent, amíg nem állítasz irreális elvárást se a barátnőd, se a kaőpcsolatotok felé.
2021. dec. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet innen távolról megmondani kivel van a baj, vagy egyáltalán van-e baj bármelyik féllel. De ha szexelnél olyan csajokkal (többel) akiknek mással volt, és veled nincs, akkor borítékolható lenne a hiba forrása.


Vice-versa: ha több olyan csajnak is összehozod az orgazmust akinek előtted más pasik nem tudták, akkor...

...akkor barátom te is ász vagy :D

2021. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
9-es jól mondja
2021. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!