Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el azt a nőt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azt a nőt aki ki meri jelenteni igenis számít a külső?

Figyelt kérdés
Abszurdumnak tartom h rögtön bármelyik ember akár nő akár férfi ki meri jelenteni, h hiába a jó belső ha külsőleg nem szép. Miért ilyen képmutatóak az emberek? Nyilván fontosak a belső értékek, de ha valakinek nem jön be a másik ember külseje és emiatt nem ad esélyt akkor rögtön rossz ember?
2021. dec. 14. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
nem tudom, én nem hallottam ilyenről, hogy elítélik. De aki azt mondja hogy nem számít a külső, mutatok neki csúnyát, akkor azon röhögni azért tud XDDD
2021. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pedig rengeteg ilyen ember van. Nyilván lehetünk empatikusak hiszen nem tehet mindenki a külsejéről. De akkor is fontos a külső, h vonzónak tartsuk
2021. dec. 14. 11:38
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

első vagyok.


nekem tetszik, hogy nem vagy képmutató és megbecsüllek érte, hogy őszinte vagy. mondasz rólam véleményt? :D

2021. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Merd azt mondani, hogy a méret is számít, és rögtön szétszednek. Vagy ha vannak szexben igényeid, amiket nem adsz fel azért, mert a pasi béna, gyorstüzelő, kicsi neki, stb. És persze, hogy fontosak a belső értékek, de ha nem vonzó, nem jut el az ágyig, teljesen egyértelmű.
2021. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Ez annyira relatív. Nem akarok offolni, de én egy 25 éves lány vagyok, nekem ilyen személyes tapasztalatom van:


Nekem konkrétan életem nagy szerelme külsőleg nem az esetem. Alacsonyabb nálam sokkal, kicsit túlsúlyos. Mondjuk arcra nem rossz, de nagyon feminin és néha az anyját látom benne. Azért beszélek így róla mert már szakítottunk 😅

Alap esetben ha nem kezdett volna el nekem udvarolni, és nem lenne erős személyisége és egyedi humora, észre se vettem volna. De most számomra még mindig ő a number one a férfiak között, nagyon megszerettem. Az, hogy megcsalt és a k.rvaanyját az csak mellékes.


Rajta kívűl randiztam már szépfiúkkal, kapcsolatom is volt egy nagyon jóképű fiúval, de egyszerűen nem éreztem semmi érdeklődést. Ha élőben együtt voltunk, és ránéztem akkor olvadoztam, de ha külön voltunk nem is hiányzott, alig írtam neki messengeren sem. Most is egy olyan pasi próbál felszedni aki anno a giminknek a legjobb pasija volt, most is az, van háza, kocsija, és kb minden 2. lányt megkaphatna, de nem tud megnevettetni, próbálok vele viccelődni és nem érti, egy bizonyos érettségnél már nem annyira fontosak a külsőségek.


Én azt vallom, hogy mint egy könyvnél, jobban felfigyelünk arra aki jól néz ki. Utána olvassuk el a fülszövegét aztán eldöntjük hogy akarjuk vagy nem. Tehát lehet hozzám is illik valaki, ha jól néz ki nagyobb az esély rá, hogy észreveszem. Ha nem, kevesebb, de nem lehetetlen.

És sztem ezzel mindenki így van, minden más csak álszentkedés. Meg cikizzük hogy "jaj hogy néz ki az exem, hogy lehettem vele együtt..." mert talán nem a külseje miatt fogott meg, csak már nem érdekel a személyisége és "maradt" a kinézete, ami nem tetszik.

2021. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha magadtól nem tudod, én hiába kezdeném el magyarázni neked.


29/F

2021. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem hallottam még, hogy elítélnék, mondjuk nem is érdekel. Számomra igenis fontos a külső, hiszen minden ott kezdődik, hogy meglátom és megtetszik. Én ezért nem szeretem az online ismerkedést, csak élőben. L.
2021. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
#4 Én ennél jobban semmit nem utálok ezen az oldalon. Én férfi vagyok, de mindig lepontoznak, ha le merem írni, hogy fontos a méret a nőknek. (Ilyenkor egyébként mindig jönnek a nők is, hogy használni kell tudni, nem a méret a lényeg, blablabla) A külső a legfontosabb, mert anélkül nem fog érdekelni a másik. Az ember ilyen. Mindenből a szép kell. Szexnél meg lehetsz akármilyen, a nagy pénisz tölti ki a hüvelyt, nem a kedvesség, szeretet, stb. Én ezért nem ismerkedek. Semmi értelme nem lenne.
2021. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

A külső ÉS a belső egyformán számít ez így van. Ezzel együtt egy átlagos külső, vagy egy annál rosszabb is simán lehet befutó HA olyan hozzá a "belső". A nőnek az utóbbi sokkal többet számít.

Miért ítélik el? Ki ítéli el? Aki kiegyensúlyozott az nem fogja. Akinek nem túl előnyös a megjelenése, vagy sikertelen a nőknél, vagy valamiért frusztrálódik annak fog az agyában egyből bekattanni "ááá ez is csak a külsőre utazik, felszínes". Mondjuk aki csak a külsőre utazik az tényleg az 😂

2021. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
szerintem még mindig elfogadottabb nőként azt mondani, hogy "sorry, 180 cm alatt nem", mint férfiként azt, hogy "sorry, C kosárméret alatt nem"
2021. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!