Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm csak "külső"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak "külső" rásegítéssel tud elmenni. Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Ő a második barátnőm, és vele is ugyanaz a helyzet, mint az exemmel. Szereti a behatolást, kívánja és élvezi is, de azt mondta, hogy orgazmusra nem lenne képes csak így, mert a csiklójához képest elég érzéketlen ott.


Tehát a forma általában, hogy vagy kézzel (behatolásos ujjazást nem szereti), szájjal vagy a péniszemmel dörzsölve ahányszor épp aznap neki kedve van, kielégítem, vagy esetleg ő felül és csúszkál rajtam - aztán jöhet a behatolás, és én. Van, amikor vadabbul esünk egymásnak, akkor pont fordítva szokott lenni. A behatolás+kézzel rásegítés kombót nem igazán kedveli, tehát nálunk vagy ez, vagy az van.


Nálatok hogy van ez, mennyire normális dolog ez? Ő azt mondja, hogy neki így jó, így a kielégítő, akkor higgyem el neki, ne kételkedjek? Vagy szerintetek valamit rosszul csinálok, csak nem akar megbántani?


Szeretnék mindent megadni neki, és a lehető legjobban odafigyelni rá - de közben meg nem akarom piszkálni ezzel, nehogy elmenjen a kedve tőlem. Szóval, kérlek segítsetek!


Köszönöm



2021. dec. 16. 08:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
93%

A nők többségének NINCS hüvelyi orgazmusa. Szóval barátom

- ha el tudod vinni a csúcsig a párod akkor mindent JÓL csinálsz (rá tudsz hangolódni, figyelsz rá, megvan az összhang);

- ha erőlteted hogy azé'is legyen már hüvelyi is akkor meg mindent is el fogsz rontani.

2021. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, és a segítő szándékot!


A 19-es hozzászóló felvetésének mennyi valóságalapja lehet? Megoldom őszintén, sosem méricskéltem magam. Talán kéne? Úgy vagyok vele, hogy inkább az aktuális partneremre figyelek.

2021. dec. 16. 18:27
 23/32 anonim ***** válasza:
#22 felesleges méricskélned, a #19-es azért tud elsősorban eljutni a csúcsra mert mint fogalmazott a párjának "valami hihetetlen érzéke van" hozzá.
2021. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Értem. Nos, ez a hihetetlen érzék remélem nem egy titkos recept, mint a Coca Cola-é, vagy a big mac szószé 😀


#19, segítesz nekünk, kérlek?

2021. dec. 16. 18:34
 25/32 anonim ***** válasza:
94%
19es vagyok. Nem egészen értem, hogy mibe tudnék segíteni. Van alapból egy mérete, ami ránézésre is izgató, érzésre pláne, teljesen kitölt, kicsit feszít, olyan szinten stimulál, olyan pontokat ér el, amit senki korábban (17 centiről beszélünk, és vastag mellé). Mint mondtam, az idő nagyon fontos, mert nem 3 perc így elmenni, sajnos a korábbi kapcsolataimban ez is volt néha problémás. De fontosak tartom tisztázni, hogy a farok egy olyan férfihoz tartozik, akivel működik a kémia, szinte mintha gondolatolvasó lenne. Pl látja a reakcióim, és ösztönös érzékkel változtatja a tempót, mélységet stb. Nem tudok ebben mit segíteni, egyszerűen össze illünk. Nameg ő szánt rá időt, hogy kiismerje a testem, kísérletezett a technikákkal. Ebben részben igaza van a 23nak, de tegyük hozzá, hogy ez mind hiába lenne, ha pl 12 centivel próbálná ezt csinálni, közel se lenne ilyen, ha megszakadna se. Viszont tény, ez az a méret, ami lehetne fájdalmas is, ha nem tuduná használni. De sose okozott konkrétan fájdalmat, az meg, hogy feszít, kicsit "üti" a méhszájat nekem bejön. A másik ami mégfontosabb, ez az én történetem, egyáltalán nem mondom, hogy ez mindenkinél így megy. Nyilván van olyan, akinek tényleg kizárólag csikló orgazmusa van, én csak azt írtam le, ami velem történt.
2021. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
95%
A nyitó kérdésed miatt (normális dolog-e ez?) én nem vagyok benne biztos, hogy neked ez eddig tudott dolog volt, hogy a nők többsége nem élvez el a behatolástól, ezért megerősítem azt, amit már többen írtak: a nők többsége nem élvez el a behatolástól. Csiklóizgatástól igen.
2021. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
53%
Ezért írtam, hogy több nőnek lenne hüvelyi orgazmusa, ha a férfiaknak nagyobb mérete lenne. A 25-ös nagyon jól leírta.
2021. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Gondolom az evolúció nem véletlenül rendezte úgy, ahogy. Aztán ki tudja :D


Köszi mindenkinek!

2021. dec. 17. 08:28
 29/32 anonim ***** válasza:
30%
Ne foglalkozz a mérettel. Tudományos tény, hogy a vagina felszíne a legérzékenyebb és ahogy egyre beljebb haladunk, kevésbé lesz az. A vastagság számít inkább, hogy passzoljon a partner méretéhez.
2021. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
50%
Kapásból cáfolnám a #29est (abban egyet értek, hogy a vastagság fontos). Ott van az A pont, ami közel se olyan ismert, mint a G. És egyébként egyéni dolog a hüvely beidegzése, van, akinek alig valami, de sokan nem véletlenül sorozatélvezők akár hüvelyi úton.
2021. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!