Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen nehéz ellenállni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ellenállni? Hogy kéne leszokni? /F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy ideje fantáziában nagyon rászoktam a cuckoldra és szinte mindig arra masztiztam, mert nagyon izgatott.


Viszont a lelkemnek sosem tett jót, tehát testileg nagyon élveztem, de az önbecsülésemet utána mindig nagyon rombolta, tehát károsnak éreztem magamra nézve.


Ezért úgy döntöttem, le akarnék szokni, kb 3 napig bírtam úgy eddig, hogy csak sima szexuális fantáziákra csinálom, ahol én dugom a csajt.


De aztán most megint feljött a fejemben a cuckold és nagyon nehéz neki ellenállnom. Mit kéne tennem ilyenkor?


2021. dec. 15. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Bemelegítésként Bibók Bea posztjait olvasd a FB-n. Csak, hogy szokd, hogy milyen egy szexológus.
2021. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem egy tankönyvi cuckoldnak nem szabadna bűntudatot éreznie, sem pedig az önbizalmát lerontania ennek a vágynak. Akinek az önbecsülésében kárt tesz ez a dolog, annak szerintem fordítva van egy kicsit bekötve az agya. Nem maga a cuckold izgat, az csak amolyna eszköz, hogy bántad magad. Mert te a rossz önbecsülésed akarod táplálni és pont ezt választottad eszköznek hozzá. Tehát szerintem nálad egy pszichés probléma az alap és ha azt rendbe tudnád tenni, akkor akár el is múlhat ez a fétised vagy normál mederbe kerülhetne. De egy igazi cuckold élvezi amit csinál, jó neki. Még ha ez a megaláztatás is, mindegy, mert azt is élvezi. Nálad viszont más a helyzet.

Én azért gondolom ezt, mert kicsit hasonlít ez a szubmisszivitáshoz, abban meg van tapasztalatom. Az én önbecsülésemre soha nem volt hatással az, ha szex közben megaláztak, leköptek, felpofoztak, úgy bántam velem, mint egy darab hússal stb. Nekem ez maximálisan izgató és soha nincs bűntudatom, a lelkem sose 'fáj' utána, nem érzem magam emiatt gyengébbnek vagy rosszabbnak stb. Viszont ismertem olyan lányt, aki pszichésen nem volt rendben és ő azért csinálta ezt a sub-dom dolgot, mrt ez beleillet azokba a toxikus gondolataiba, igazolás volt számára. Nyilván ettől rosszabb volt neki illetve fenntartotta a mentális problémáit, de ez volt a lényeg. Még ha nem is tudatosan.

Ezért gondolom, hogy lehet nálad is ez a helyzet, mert nem kéne, hogy megviseljen ez az egész. Főleg nem akkor, ha csak videón látod. Mi történne élesben egy ilyen helyzetben? teljesen összeomlanák vagy mi?

Mindenképp beszélned kéne egy szakemberrel, ő fog tudni segíteni.

2021. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mélyen kondícionálódott szexuális vágyak, preferenciák nem nyomhatóak el - pont mintha egy meleget próbálnál átszoktatni a "heteroságra", nem fog menni. Ha megpróbálod elnyomni, előjön és csak szorongást fog okozni a lelkifurid. Az egyetlen út, ha végigmész rajta, feltárod a pontos vágyakat és az okokat, s megbékélsz önmagaddal, kialakítod az egyensúlyt hogy meddig és hogyan tovább. Nem könnyű út, de nem is lehetetlen! Ha nagyon feszít a dolog akkor keress fel egy jó szakembert.
2021. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na látom a sok okosnak a lepontozás megy, de akkor is én voltam az egyetlen, aki értelmes választ írt és próbált segíteni. A sok pontozó jöhet és irjon választ bzdmeg ha ilyen okos

#2

2021. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a sok fanatista lepontozza azokat az embereket, akik kimondják, hogy ez nem normális.
2021. dec. 16. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!