Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az, aminek szinte egyetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, aminek szinte egyetlen férfi sem tud ellenállni?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel egy ideje nem olyan a szex mint eleinte, eléggé kevésszer van. Én hiába szeretném többször is, 10/8 alkalommal el vagyok utasítva. Mindig én kezdeményezek szinte. Amikor megtörténik akkor az mindkettőnknek jó. Azt érzem magamon, hogy kezdek kielégületlen lenni pedig alapból én sem vagyok szexmániás de már többször eszembe jut egy nap és kénytelen vagyok magamhoz nyúlni, amivel nem lenne gond de én szexelni is szeretnék. Már titokban rendeltem egy vibrátort is de az sem elégít ki. Nem akarok szeretőt, se senkit és egyelőre szakítani se akarok mert minden más jól működik. De valahogy szeretném kihozni belőle az állatot csak nem tudom hogyan, összesen 2 pasival volt dolgom, nem tudom mivel lehetne egy ilyen típusú férfit felizgatni úgy, hogy akarja ő is de rendesen, és ne nekem kelljen kezdeményezni.
2021. aug. 30. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez se lesz egy hosszú házasság…
2021. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Még várjatok az esküvővel. Mi 40 évesek vagyunk, 6 éve együtt, heti 6x van szex.

Nem biztos jó lesz ràd ez a cipő, törni fogja a lábadat.


Nincs varàzsszer. Nem tudsz mindig előrukkolni új dolgokkal hogy szexeljen.

2021. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Mikor pl. ül a TV vagy gép előtt, menj be hozzá, ülj le mellé. Nyald végig a felső ajkad, aztán harapj rá az alsó ajkadra...Nyisd ki a szád, egy kéjjel teli sóhajjal megfűszerezve, majd mondd el neki a problémád és kérdezd meg tőle, hogy szerinte hogyan tudnátok feldobni a szexuális életeteket. Kommunikááációóóóó!!
2021. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos nincs egy titkos recept ami begerjeszti a pasikat. Az a rossz hírem hogy a pasidnak kevés szexre van igénye. Persze az elején még jól megy mindenkinek mert új a dolog de aztán beáll egy alap mennyiségre.

Szóval jobb ha hozzá szoksz, vagy válás lesz.

2021. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

3

Ha ezt tenné a csajom kb halálra röhögném magam.

2021. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem szokta néha megnézni a férfiakat vagy megjegyzéseket tenni, hogy valaki jóképű?
2021. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

5

Ha elmondaná, hogy kevesli az együttlétet és megkérdezné mivel dobhatnátok fel a szexet??

2021. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Hogyha tőle nem kérdezed meg, szerinted mi miben tudunk segíteni?

Nincs egy titkos kapcsoló, amit megnyomva minden férfi képes ellenállhatatlan vágyat érezni. Ha így lenne, már az egész utcával lefeküdtem volna…

Beszéld meg vele. Hogyha nem kommunikáltok, a még meg nem kötött házasságotok halálra van ítélve

2021. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noren1989 ***** válasza:
52%
Paprikàskrumpli nokedlivel. Na annak senki se tud ellenàllni 😅😂
2021. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem azért mer kommunikál. Hanem mert manipulál.
2021. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!