Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az, aminek szinte egyetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, aminek szinte egyetlen férfi sem tud ellenállni?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel egy ideje nem olyan a szex mint eleinte, eléggé kevésszer van. Én hiába szeretném többször is, 10/8 alkalommal el vagyok utasítva. Mindig én kezdeményezek szinte. Amikor megtörténik akkor az mindkettőnknek jó. Azt érzem magamon, hogy kezdek kielégületlen lenni pedig alapból én sem vagyok szexmániás de már többször eszembe jut egy nap és kénytelen vagyok magamhoz nyúlni, amivel nem lenne gond de én szexelni is szeretnék. Már titokban rendeltem egy vibrátort is de az sem elégít ki. Nem akarok szeretőt, se senkit és egyelőre szakítani se akarok mert minden más jól működik. De valahogy szeretném kihozni belőle az állatot csak nem tudom hogyan, összesen 2 pasival volt dolgom, nem tudom mivel lehetne egy ilyen típusú férfit felizgatni úgy, hogy akarja ő is de rendesen, és ne nekem kelljen kezdeményezni.
2021. aug. 30. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
ŐSZINTE cuki mosoly, és forró nyálkás punci. Én nem tudnék ellenállni, ha lenne egy barátnőm (vagy ilyesmi), és így közeledne hozzám. (Elnézést, a kérdés részleteit nem olvastam végig)
2021. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén ez elég fura.Ha korábban nem volt ilyen akkor biztos van valami oka.Kérdezz rá és beszéljétek meg.
2021. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%

Osztom az előttem hozzászólók értelmes emberek véleményét... vele kommunikálj, mi a baj, gond, mi az amit esetleg ki szeretne próbálni, megélni a szexben mert mi ezt a távolból ki nem találjuk.

S igen, sajna igazuk van abban is, hogy ha már most kezdtek eltávolodni az ágytól az nem túl jó ómen a házasságra nézve... vagy rendbe hozzátok a dolgot, vagy várjatok még vele. S mindenekelőtt könyörgöm ne vágjatok bele gyerekvállalásba egy elhidegülni kezdődő kapcsolatban!!! A kapcsolatok halála ott kezdődik amikor az ágytól kezdenek elválni, ez nálatok sajna elkezdődött :(

2021. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16%
A kísértésnek... annak senki sem tud ellen állni. :)
2021. aug. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1#: jól látod.
2021. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!