Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfiakat kérdezek, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiakat kérdezek, ti hogy tanultatok meg ellenállni az "olcsó" szex lehetőségének? Utólag úgy érzem ez csak időpazarlás.

Figyelt kérdés

Olcsó szex alatt arra gondolok, amikor ott van egy neked közepesen tetsző nő, akinek látod te nagyon tetszel és könnyen ágyba tudnád vinni, szinte nem tudod elrontani vele a dolgokat. De a nő olyan, hogy tudod felállna rá a farkad és szexelnél vele (akár többször is), de amúgy párkapcsolatot nem akarsz vele, mert annyira pedig nem vonz téged. De amúgy párkapcsolatot keresel alapvetően, társra vágysz. Aztán ha szexeltél egy ilyen nővel, utána az jut eszedbe (miután elmúlt a kanosság), hogy miért pazarlod rá az idődet, ahelyett, hogy most is egy olyan nőt keresnél inkább, aki mindenben megfelel neked. És ez ilyenkor kibszásnak érződik magaddal, időpazarlásnak.


Aki olyan tudatos, hogy sosem követi el ezt a hibát és nem is érti miről beszélek, annak nem kell válaszolnia a kérdésre.


2021. nov. 1. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor rövid kalandot akarok, akkor nincs bajom vele, hogy rövid kaland lesz.

Ha meg nem azt akarok, nem megyek bele ilyenbe.

Egyszerű

2021. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Hülyeségeket beszélsz fiam :D
2021. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom a nőket, akik aládfeküdtek!
2021. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Azok is élmények, így nem biztos, hogy időpazarlás. (Ha és azonban nincsenek átverve a lányok és tudják előre, hogy csak annyi lesz és nem több.) Ha fenn áll ez a helyzet - mert úgy tisztességes - fogd fel úgy, hogy tapasztalatszerzés annak érdekében, hogy a majdani barátnődnek minél jobb legyen. De ettől még persze kereshetnél barátnőt. Most is. :)


Értem miről beszélsz, ezért válaszolok. Itt most nem részletezem hogyan, de nekem is lett volna lehetőségem csak arra (úgy, hogy ők is csak azt akarták volna), de nem tettem. Bevallom volt amikor nehéz volt és már majdnem, de nem. Mindig is úgy gondoltam, hogy majd csak kapcsolatban szeretnék és továbbra is inkább azon vagyok. Persze lehet erre azt mondani, hogy "ennyi idősen" jobb lenne több tapasztalat, de akkor sem éreztem helyesnek (pedig valszeg semmi extra nincs benne) és különben sem verem nagy dobra, nem egy olyan dologról van szó, amibe ne lehetne belejönni. :) Szóval engem ez tartott vissza. Saját elvek, ha lehet így mondani.

2021. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt ilyen, fel is hívtam a csajt utána hogy hagyjuk a dolgot(persze kiverte a balhét hogy akkor minek dugtam meg stb.). Azóta szexkapcsolatra is csak az igazán vonzóakat keresem

21F

2021. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg kéne tanulni ellenállni annak, hogy ne az olcsó szexet keressem.
2021. nov. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem azt éreztem hogy időpazarlás,hanem hogy nyűg!

Felesleges körök.

Nem ér annyit,hogy utólag még ezzel foglalkozzak,meg magyarázkodjak stb.

Egy normális kapcsolatban ezekre nincs szükség.

Nem is csinálok már ilyesmiket.Nem kell ellenálnom,mert egyszerűen csak arra gondolok hogy mi lesz a vége,és már el is ment a kedvem az egesztől.

2021. nov. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!