Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan/mivel izgassam fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel izgassam fel annyira, hogy ne tudjon ellenállni?

Figyelt kérdés

1,5 éve járunk a barátommal, 22 éves vagyok, ő 23. Sajnos csak hétvégén tudunk találkozni, de már nem olyan a kapcsolatunk az ágyban, mint az elején. Dolgozni jár, én még sulit végzem, hétvégére kipurcanunk a fáradságtól.

Valószínű, hogy ez az oka annak is, hogy nincs annyi szex és nem olyan izgi.

Ezen szeretnék segíteni valahogy (persze beszéltünk már erről).

Tudtommal ő végez önkielégítést napi szinten. Én nem szoktam.

Tudnátok segíteni, javaslatokat adni, hogyan dobhatnám fel újra a szexulis életünket?


2021. szept. 22. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
egy kis szexi tánccal például
2021. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

A barátnőddel hármasban?

Tuti hogy ő tudna valami újat belevinni.

2021. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha esetleg nem maszturbálna minden nap... könnyebb lenne...
2021. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdjétek azzal hogy nem hulla fáradtak vagytok. Folytassátok azzal hogy... ja kérlek egy távkapcsolat? Hát ja, ellaposodott a kapcsolatotok, te tudod mire gerjed a pasid, mivel tudnád egyenesbe kalapálni a dolgot. Bár azt mondom hogy fiatalok vagytok még huszonévesen, közös gyerek nélkül... (értsd jól).
2021. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szoktam kérdezgeti, hogy jó-e amit csinálok, mit szeretne? Van-e olyan amit kipróbálna (hátha ugye felfokozódna a hangulat, vágy).

Mindig csak annyit válaszol, hogy jó amit csinálok.

Sajnos ezzel többre nem megyek. Max elmegy mindkettőnk maradék kedve is az egésztől.

2021. szept. 22. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 a vágy az ágyon kívül kezdődik, csak ott fejeződik be... értsd, kezd kihűlni, ellaposodni a kapcsolatotok, kezdtek érzelmileg eltávolodni egymástól. Sajna a távkapcsolatokban ez igen gyakran előfordul. Egy távkapcsolat hosszú távon csak akkor működik ha van mire alapozni (pl. évek óta házasok, közös gyerek stb. és csak egy időre megy valamelyik fél külföldre dolgozni), vagy ha van egy egyértelmű jövőkép. Amíg nem vagytok együtt addig egy csomó impulzus éri, 7-ből 2 napot vagytok együtt, azaz az idő 30%-át sem, 70%-át meg nem.
2021. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha naponta leüriti a tárat ne várj csodát töle! Persze amig tartott az uj punci varázsa, izgalma az más de másfél év alatt az is lecsengett.
2021. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!