Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bosszúból szexelt velem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúból szexelt velem az exbarátnöm legjobb barátnöje?

Figyelt kérdés

Mindig utáltuk egymást a csajjal, mindig fikázott engem, beszólt, stb. Szét akart választani minket. Aztán szakítás után egy buliban megkért hogy vigyem haza mert otthagyták a barátnöi. Elég részeg volt, felhívott. Azt hittem az exemröl akar valami szövegeket mondani, ehhez képest rámvetette magát. A furcsa az volt hogy nem volt hajlandó leszopni, de kéjesen nyalatta magát. Majd egyszercsak megfogta a fejemet és elkezdte lefelé nyomni. Nem is értettem mi ez, majd mondta is hozzá, hogy nyaljam ki a seggét! Megtettem neki, csináltam már ilyet azelött is a barátnömnek, de fürdés után maximum. Amikor csináltam, közben nevetgélni kezdett és instruált szavakkal. Furcsa volt. A végén már szó szerint megalázónak tartottam amiket mondott. Azt is akarta, hogy dugjam fel a nyelvemet, de azt nem tettem meg. A végén nem is dughattam meg a csajt, hanem simán kézzel kiverte nekem, de úgy hogy rá semmi ne kerüljön.

Ez mi volt? Valami megalázás-bosszú? Az elején tetszett a dolog, de átment alázósba. Olyan volt, mintha a multbéli utálat miatt kinyalatta volna a seggét velem? Csinál ilyet egy nö? Hogy szexuális dologba belemegy revansot véve? Ilyenröl sose hallottam! Utána amikor megvolt az egész, mondta hogy most már elhúzhatok a picsbe, megtettem amit elvárt tölem, hazahurcoltam a seggét és fényesre is nyaltam!


Tudom hogy olyan a kérdés mint egy hülye szex sztori, de sajnos megtörtént. Mit gondoltok, mi volt ez? Megalázva érzem magam azóta! Benne voltam a dologban, tetszett is elöször, amíg azt hittem lesz folytatás, megdughatom a csajt, esetleg ezután anál is lehet. Aztán kb elzavart.


2021. dec. 13. 01:04
1 2 3
 21/24 anonymousreview60 ***** válasza:
#17: #7. Hát én itt nem.látom, hogy a srác bárkit kihasznált volna. Inkább ő tette oda magát, amennyire lehetett. A kárörvendésed ki a f@sznak szól? Ez olyan #metoo kinézetű. Elvannak egy faszit 2 igazolt zaklatással, és 10 másik nemi erőszakot is rá várnak.
2021. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nagyon meglepődtem a rosszindulatú és kárörvendő kommenteken. Szerintem mind a két fél részéről gáz, ha kihasználja a másikat. Ugyanúgy egy nőtől is, ahogy egy pasitól. Illetve általában a kihasználókat nem nagyon lehet kihasználni (nem azt a típust keresik maguknak, nem mennek bele ilyenekbe), tehát pláne nem értem mi az elején ez a "végre valaki megmutatta egy mocskos férfinak" kommentáradat. Attól még, hogy valaki kifogott egy (vagy több) olyan pasit, akik nem foglalkoztak velük, még nem lesz mindegyik egy f*szkalap. Főleg, hogy ebből a leírásból a kérdést feltevő sem tűnt annak.


Amúgy érdemi válaszom nincs. Lehetett bosszú, vagy lehetett a részegség következménye. Lehet, hogy mindenkivel ilyen az ágyban... nem tudom, ezt tőle kellene megkérdezni.

2021. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nökkel visszaélö típus, csajozós sem vagyok! A kapcsolatnak az exemmel majdnem másfél éve vége van, nem érzem úgy hogy le akartam feküdni a csajom legjobb barátnöjével! Igen, azért mentem bele, mert egyrész volt elsöre ebben izgató, de föleg azért mert arra számítottam, hogy lesz folytatás, esetleg életem szexe egy nem éppen szégyellös, jó csajjal. Aztán nem így lett. Mondom, nem ezért mentem fel hozzá, eszembe se jutott. Azt hittem az exemröl fog elöadást tartani, ki akar békülni velem, stb.

Most ugrott be, hogy zuhany után néhány alkalommal az exemnek is kinyaltam a fenekét ha kérte. Lehet hogy elmesélte ennek a barátnöjének és ezért kapott a dolgon, ki akarta próbálni, ez a fétise, mit tudom én. Mondjuk ott volt viszonzás is mindig, nem így ment a dolog.

2021. dec. 14. 15:19
 24/24 anonim ***** válasza:

17# nehogy már ebből is metoo-t csináljunk. Azért álljon már meg a fáklyás menet. Milyen kihasználás? Jó hogy nem azt mondod, megerőszakolta. Aztak.va, micsoda felfogásu emberek vannak itt. A napnál világosabb, hogy a csaj használta ki a srácot

(már nekem fáj, hogy ezt így le kellett írnom)

2021. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!