Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bosszúból szexelt velem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúból szexelt velem az exbarátnöm legjobb barátnöje?

Figyelt kérdés

Mindig utáltuk egymást a csajjal, mindig fikázott engem, beszólt, stb. Szét akart választani minket. Aztán szakítás után egy buliban megkért hogy vigyem haza mert otthagyták a barátnöi. Elég részeg volt, felhívott. Azt hittem az exemröl akar valami szövegeket mondani, ehhez képest rámvetette magát. A furcsa az volt hogy nem volt hajlandó leszopni, de kéjesen nyalatta magát. Majd egyszercsak megfogta a fejemet és elkezdte lefelé nyomni. Nem is értettem mi ez, majd mondta is hozzá, hogy nyaljam ki a seggét! Megtettem neki, csináltam már ilyet azelött is a barátnömnek, de fürdés után maximum. Amikor csináltam, közben nevetgélni kezdett és instruált szavakkal. Furcsa volt. A végén már szó szerint megalázónak tartottam amiket mondott. Azt is akarta, hogy dugjam fel a nyelvemet, de azt nem tettem meg. A végén nem is dughattam meg a csajt, hanem simán kézzel kiverte nekem, de úgy hogy rá semmi ne kerüljön.

Ez mi volt? Valami megalázás-bosszú? Az elején tetszett a dolog, de átment alázósba. Olyan volt, mintha a multbéli utálat miatt kinyalatta volna a seggét velem? Csinál ilyet egy nö? Hogy szexuális dologba belemegy revansot véve? Ilyenröl sose hallottam! Utána amikor megvolt az egész, mondta hogy most már elhúzhatok a picsbe, megtettem amit elvárt tölem, hazahurcoltam a seggét és fényesre is nyaltam!


Tudom hogy olyan a kérdés mint egy hülye szex sztori, de sajnos megtörtént. Mit gondoltok, mi volt ez? Megalázva érzem magam azóta! Benne voltam a dologban, tetszett is elöször, amíg azt hittem lesz folytatás, megdughatom a csajt, esetleg ezután anál is lehet. Aztán kb elzavart.


2021. dec. 13. 01:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

Sírok:D hajrá csajok!

Annyira vicces, mikor a pasik ugyanezt megteszik és mekkora királynak érzik magukat, aztán jön egy ilyen csaj és utána sírnak hogy ez mi volt meg hetekig szarul érzik magukat:D ne haragudj kérdező, de rohadtul tánogatom, hogy a férfiak tapasztalják meg milyen érzés fordítva, mikor így viselkednek velünk. Mert a legtöbb pasi egy önző szar alak, akibe semmi empátia nem szorult és le se szarják hogy az adott nőt megbántják vagy összetörik stb. Na tessék most akkor meséljetek milyen érzés? Csak másokkal teszitek meg, de mikor nektek okozza valaki az már nem olyan vicces?:D

Bocsi de te is egy fasz vagy mert simán megdugtad volna exed barátnőjét. Nem a kedvesség meg jóindulat motivált. De ezt el is mondtad. Bele is mentél. Magyarul ha ez valóban úgy sült volna el, ahogy te akarod, ezt se szemrebbenés nélkül megcsináltad volna az exeddel. Így belerúgtál volna. Semmire se gondoltál, csak magadra. Leszartad kiket törsz össze. Na tessék most dordult a kocka.

2021. dec. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Ja és hozzáteszem, hogy ha én lennék az ex, egy ilyen húzás után nem tudnék haragudni a barátnőmre. Szerintem csak röhögnénk mindketten a pasin. Így hogy tényleg elérte azt amit akart (hogy szar legyen neked), ez zseniális:D mivel nem dugtatok, ez kb 'semmi' szóval nem haragudnék. Mondjuk még viccesebb lett volna ha előre szól róla és megbeszéljük (lehet tudta az exed hogy mire készül a barátnője. Na az haláli lenne)
2021. dec. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Faszér nem nyomtad le te is a fejét a seggéhez.


Az egyes kommentelőnek amúgy +1

2021. dec. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy nem is szex volt... 😁 max petting...
2021. dec. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Na most kérdés hogy az exed küldte rád, vagy ezzel pont hogy a csaj őt alázta meg a legjobban, hogy "megmutatta" neki hogy hogy kellett volna veled bánni.
2021. dec. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

1# mennyi "jóindulat"...


Szívem, csak azzal a lánnyal csinálják meg ezt, aki hagyja. Túlságosan könnyen kaphatók vagytok, e

az a baj! Jobban meg kéne minket válogatni. Pussz! :*

2021. dec. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonymousreview60 ***** válasza:
75%

#1: Mit és miért kellene a pasiknak megtapasztalni?

Kérdező: Ez játszadozás volt a csaj részéről, hogy meg akarnád dugni, de nem hagyja, és hogy te többet teszel neki, mint ő neked.

2021. dec. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
1-es totál igazad van (F)
2021. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

8# Támogatod, hogy megtapasztald, milyen az, amikor egy nő megaláz?

Töröld ki a csipát a szemedből és gondold ezt újra át.

Ne csicskulj!

2021. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem csicskulok csak azt mondom, hogy oda-vissza működik. Annyit csinálok amennyit a másik is csinál nekem és annyit várok el amennyit én is csinálok. Ha ilyet akar csinálni velem egy nő akkor ő is csinálja meg velem így fair.
2021. dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!