Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bosszúból szexelt velem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúból szexelt velem az exbarátnöm legjobb barátnöje?

Figyelt kérdés

Mindig utáltuk egymást a csajjal, mindig fikázott engem, beszólt, stb. Szét akart választani minket. Aztán szakítás után egy buliban megkért hogy vigyem haza mert otthagyták a barátnöi. Elég részeg volt, felhívott. Azt hittem az exemröl akar valami szövegeket mondani, ehhez képest rámvetette magát. A furcsa az volt hogy nem volt hajlandó leszopni, de kéjesen nyalatta magát. Majd egyszercsak megfogta a fejemet és elkezdte lefelé nyomni. Nem is értettem mi ez, majd mondta is hozzá, hogy nyaljam ki a seggét! Megtettem neki, csináltam már ilyet azelött is a barátnömnek, de fürdés után maximum. Amikor csináltam, közben nevetgélni kezdett és instruált szavakkal. Furcsa volt. A végén már szó szerint megalázónak tartottam amiket mondott. Azt is akarta, hogy dugjam fel a nyelvemet, de azt nem tettem meg. A végén nem is dughattam meg a csajt, hanem simán kézzel kiverte nekem, de úgy hogy rá semmi ne kerüljön.

Ez mi volt? Valami megalázás-bosszú? Az elején tetszett a dolog, de átment alázósba. Olyan volt, mintha a multbéli utálat miatt kinyalatta volna a seggét velem? Csinál ilyet egy nö? Hogy szexuális dologba belemegy revansot véve? Ilyenröl sose hallottam! Utána amikor megvolt az egész, mondta hogy most már elhúzhatok a picsbe, megtettem amit elvárt tölem, hazahurcoltam a seggét és fényesre is nyaltam!


Tudom hogy olyan a kérdés mint egy hülye szex sztori, de sajnos megtörtént. Mit gondoltok, mi volt ez? Megalázva érzem magam azóta! Benne voltam a dologban, tetszett is elöször, amíg azt hittem lesz folytatás, megdughatom a csajt, esetleg ezután anál is lehet. Aztán kb elzavart.


2021. dec. 13. 01:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
43%
Ilyenkor már meg kell dugni, szopatni, biztos benne lett volna, csak lehet gyáva voltál.
2021. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, a privátot is!


Egyébként soha nem csináltam olyat hogy csajokkal szex miatt összejönni majd lelépni, stb. Nem ez a típus vagyok, egy éjszakás kaland is 5-6 alkalommal volt, de elöre le volt tisztázva, hogy ebböl nem lesz kapcsolat. Úgyhogy emiatt nem érzem azt, hogy “járt ez nekem”. Az exbarátnöm barátnöje, de onnantól hogy rámvetette magát, szó szerint rámarkolt a farkamra a nadrágon keresztül, a szemembe nem a barátnöje többet. Ilyet barátnö nem csinál. Ha már egy csinosabb csaj a nadrágomban nyúlkál, nem fogom elzavarni ha egyedülálló vagyok! Mire tekintettel?

Azt nem hiszem hogy az exem küldte rám, szerintem semmit se tud! Nem ilyen típus, annál féltékenyebb sokkal.

Valószínüleg játszadozás volt, annak szólt amilyen viszonyunk volt, hogy ö kapta meg amit akart, a legmocskosabb dolgot, de én nem kaptam semmit szinte. Az alkohol is közre játszhatott. Kiverni is alig akarta, csak mint aki selyemkesztyüben fogja. A legjobb barátomnak meséltem el ezt egyedül, ö azt mondta biztos domina a csaj és jót röhögött.

Egyébként nem volt rossz, jó nagy segge van a csajnak (az a típus akinek vékonyabb a felsöteste, nem elhízott, de minden a seggére rakódik ami emiatt óriási). Ha lett volna folytatás most elégedett lennék. Azért többet ilyenbe nem megyek bele, föleg úgy hogy nem tisztán mosott volt, egy buli után. A szövegeivel voltak leginkább bajok, amiket mondott közben. Eleinte tetszett, mert kevés csajnak mocskos a szája. Utólag belegondolva örülhetek, hogy nem fingott bele a számba! Vagy rosszabb … ki tudja mit akart még amikor arra “parancsolt” hogy dugjam be tövig a nyelvemet, ki tudja mi várt volna. Brahhh.🤢🤮

2021. dec. 13. 10:11
 13/24 anonim ***** válasza:
10# Ez így fair? Te tudod, egészségedre. Én nem nyalnám szét egy mosatlan nő segglyukát úgy, hogy utána meg sem dughatom.
2021. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Az egyesnek annyiban nincs igaza, hogy általánosít. Nem minden férfi ilyen görény. De aki igen, az megérdemli, hogy csicska módon segget nyaljon.


Kérdező, az történt, hogy mint valami szolga, tisztára nyaltál egy feneket. Hallottad is a szavait, tudtad hogy megalázásra megy a dolog, mégis partner voltál benne. 👏 Csak az lehet lúzer, aki hagyja.

2021. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

14# Na ebben a megfogalmazásban már más a dolog fekvése.


Én még mindig érzem a kamuszagot. Létezik, hogy valaki ennyire képes alárendelődni? Vagy abban a reményben csináltad végig, hogy majd megdughatod? Ej-ej... Tudhatnád, hogy sok nő dumáját csak szódával felöntve érdemes elhinni. (NEM azt mondom, hogy a nők hazudnak, kedves lepontozók! Gondolván rátok előre is)


Amúgy meg álljunk már meg egy szóra: miért is volt görény? Miért érdemelte meg a nyalatást? Azért mert szakított? Tudjuk, miért szakított a csajával?


Vagy megint vetítünk és úgy ítélkezünk vaktában?

2021. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Azért valljuk meg, hogy az ex barátnőjével (aki ráadásul nem is kedvel) az erekció miatti izgalom hatására kavarni, nem épp erős és becsületes jellemre utal.
2021. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
18%

#6: Pont hogy mindig azt kapom meg, hogy milyen lassan haladok és hogy nem szoktak ennyit várni egy nőre:D szóval ennyit erről. Mellesleg szerinted az feljogosít a patkány viselkedésre, ha egy nő viszonylag hamar lefekszik veled? Akkor már te lehetsz egy büdös kis féreg? Miféle logika ez?

#7: Azt, hogy milyen érzés a nőknek az, mikor ugyanígy átverik, kihasználják őket. Mert ez nagyon gyakori és a legtöbb férfi fel se fogja, mit okoz a viselkedésével. Mert az nem érdekli és nem is képes felfogni azt, ami mással történik. A legtöbbükben az empátia szikrája sincs meg.

#9: Nyugodj le, nem minden férfit akarok földig alázni:D Azt mondtam, hogy aki f@sz, az bizony megérdemli, hogy ő is megtapasztalja ezt. Ha a kedves #8-as normális a nőkkel, rá természetesen ez nem vonatkozik. A kérdező meg nem ártalmatlan, hisz megtette volna az exével azt, hogy megdugja a barátnőjét. Ráadásul amilyen stílusban beszélt róla, abból látszik hogy a nőt semmibe vette volna (ha tudja). Nyilván a barátnőről is van egy véleményem, de az most mellékes mert a pasi írt ide, nem ő.

#14: Nem minden férfi görény. Ezt sose állítottam. Csak azt, hogy többségük az.

2021. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#6: Pont hogy mindig azt kapom meg, hogy milyen lassan haladok és hogy nem szoktak ennyit várni egy nőre:D szóval ennyit erről. Mellesleg szerinted az feljogosít a patkány viselkedésre, ha egy nő viszonylag hamar lefekszik veled? Akkor már te lehetsz egy büdös kis féreg? Miféle logika ez?


Ezt biztos nekem címezted? Amiket felsoroltál, ezek közül egyiket sem gondolom. Teljesen logikátlan az érvelésed. A sztoriban a srác egyáltalán nem viselkedett patkány módon, Sőt! Kinyalta a csaj valagát (szó szerint!). Most nem értem, hogy jön ez ide? Veled viselkedtek már ilyesformán, amit leírsz? Nah, pontosan erre mondtam, hogy válogasd meg a partnereidet. Pussz :*

2021. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

16# A jellem még oké, de hogy jön ide a becsület? Becsületesen kinyalta a csaj seggét, most akkor mi kell még? Hagyta magát alázni. Félig mondjuk magára vessen, ha nem volt önbecsülése nemet mondani.


(na? Jól feleltem, kedves nők? Megfordíthatjuk az előjeleket? Ha nőről írnám ezt a véleményt, akkor is jó lenne a válaszom?)

2021. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Tegyünk egy próbát: vajon akkor is le lennék pontozva, ha ugyanezt nőről írnám? Megfordítom tehát a 13#-as válaszomat:


"Ez így fair? Te tudod, egészségedre. Én nem szopnám le egy mosatlan férfi péniszét úgy, hogy utána nem elégít ki engem."

2021. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!