Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez kiégés lehet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kiégés lehet? Ha igen, van belőle visszaút? N

Figyelt kérdés

Egy ideje azt érzem, hogy undorodom a férfiaktól. A szex iránti igényem nem szűnt meg szerintem, de annyira kiábrándítanak a férfiak, hogy nem kívánom őket. Senkit. Néha ha elképzelem, hogy valakivel szexelnék, azonnal beugrik, hogy úgyis biztos önző lesz, tuti béna az ágyban. A legtöbb férfi egy darab húsnak tekinti a nőket, abból meg köszi nem kérek. Ha belegondolok az ismerkedésbe, azonnal beugrik, hogy minden pasi megjátsza magát, manipulálni próbálja a nőt, hazudozik. Egyszerűen csak undort érzek a férfiak irányába. Pedig hozzáteszem nem csak rossz tapasztalataim vannak, inkább csak elég jól átlátok azokon is, akikkel nem kerültem közelebbi viszonyba és sajnos sok férfival beszéltem eddig életemben. Akár személyesen, akár társkeresőkön. Jó pár randim is volt már férfiakkal komoly ismerkedés céljával, illetve voltak szexkapcsolataim is. Ezek által bőven megtapasztaltam milyenek is a férfiak..

Kb egy éve nem szexeltem, jelenleg el se bírom képzelni, hogy én hozzáérjek egy férfihoz. Max fizetősnek adnék pénzt egy kis kényeztetésért (nem szex), de hogy én adjak, megtegyek valamit vagy lefeküdjek valakivel, na az kizárt.

Szerintetek ez kiégés? Vagy ha nem, mi lehet? Van ebből visszaút vagy már ilyen maradok, esetleg csak rosszabb lesz?

Nem azért kérdem, mert engem annyira zavarna. Mint mondtam nem izgat a dolog. Inkább csak kihat 1-2 más dologra is ez az egész. Még nem tudom eldönteni, hogy 'helyre kell raknom' magam vagy teljesen rendben van hogy ilyen vagyok és ne foglalkozzak ezzel, ha el kell múlnia el fog, ha nem, nem.

Főleg nők véleményére lennék kíváncsi, nem pedig a hímsoviniszta, frusztrált gyk-s pasasokéra. Ha férfi tud normális, indulatoktól mentes, objektív, segítő választ adni, akkor azt szívesen fogadom.


2021. dec. 6. 22:46
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
29%
Ez a “kiégős” érzés akkor is megvolt, mikor az egyik pasi mélytorkoztatott, a másik meg a fingódat kormolta?
2021. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

#36: Azt tudom mondani, hogy ekkora különbség nem lehet a tapasztalataink közt:) Szerintem ott van a titok, hogy máshogy értelmezzük a 'normális' fogalmát. Ehhez egy mélyebb beszélgetés kellene, hogy kiderüljön te milyen emberekkel ismerkedtél össze, én milyenekkel, te milyen tulajdonságokat vettél figyelembe és hogy én milyeneket. Te mennyire vagy jó emberismerő/mennyire mélyen ismered ezeket az embereket, illetve nálam ugyanez.

Mert az nem lehet, hogy te szinte csak kedves aranyos emberekkel találkozol az életedben, én meg szinte csak az ellentétével. Bárhol is ismerkedjünk, ez lehetetlen.

Pl én állítom, hogy a férfiaknak, akiket ismerek legalább 80%a hűtlen, de inkább több. Ebbe beletartoznak olyan pasik, akiket személyesen is ismerek (pl munkatárs, volt osztálytárs, baráti társaság tagja, volt párkapcsolataim által megismert személyek stb), olyanok, akiket közvetlen esetleg nem ismerek, de hozzájuk közeli ember igen. Na meg rengeteg olyan pasi is nyomul(t) rám, aki kapcsolatban van. Rengeteg...Még több barátnőm párja is rám akart mászni. Irtó kellemetlen volt. Most ebbe pl nem tudom te mennyire látsz bele, hogy az áktalad megismert pasi konkrétan a hűséghez hogyan áll, de amíg nem vagy nő, addig te személy szerint tök más oldalát fogod tapasztalni a férfiaknak. Akkór tudhatod meg, hogy a nőkkel ők hogy viselkednek, ha elmondják (amit nem szoktak hacsak nem közeli barátok vagytok) vagy véletlen meghallasz valami olyat vagy meglátod hogy viselkedik egy nővel.

Ez pedig csak egyetlen tulajdonság volt, amit most példaként kiemeltem, de természetesen más súlyos problémákat is meg lehet figyelni, ami sokakat érint.

2021. dec. 7. 14:26
 43/48 anonim ***** válasza:

Na jó persze, értem, de nem hiába írtam azt, hogy "akikkel jó ismeretséget kötök". A sok ember közül nyilván van sokféle, csak azokat, akiknek értékrendje nem felel meg az enyémnek, ignorálom. Nem alakítok ki velük jó kapcsolatot, mert nem érzem jól magam benne.

Sokan vannak az tény, és talán egyre többen lesznek, most hogy a nevelés terhe a szülő válláról átkerült a közösségi média hatáskörébe. :) Na jó, nem adom itt a boomert, csak azt mondom, hogy sok jó tapasztalatom van. A rosszak mellett is persze.

A férfiakat nézve, meg a nőket nézve is.


Ugyanakkor ezek benyomások, emlékek, lehet én vagyok az abszolút balfsz és nem értek hozzá.


22#

2021. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
#44: Nem vagy az, mondom maximum más dolgokat nézünk, de az is lehet, hogy te kifogtad a legrendesebb embereket. Ezt ennyi alapján nem lehet tudni. Mindenesetre szerencsés vagy, ha a saját benyomásod alapján ennyi jó embert ismersz:)
2021. dec. 7. 14:44
 45/48 anonim ***** válasza:

Remélem megtalálod a testi és lelki boldogságodat egy nő vagy egy férfi mellett és remélem sok jó embert megismersz majd. :)


22#

2021. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
#46: Kedves tőled, köszönöm!
2021. dec. 7. 15:44
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kérdező, továbbra is csak szidod a férfiakat.

Mikor keresel fel TÉNYLEG egy szakembert?

2021. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
0%

Rohadék az összes pasi..Egoisták.

Hazugok...Akik nem azok azok max nagyon nyomik küllemre.Sajnálom de ez van.Nekem sem lesz rendes kapcsolatom.Gyereket meg sose akarok! Az az egy előnyöm hogy jópár évvel fiatalabbnak nézek ki.De csak szexre alkalmasak max...De még arra se mindegyik...Úgyis más mők után futkos mindegyik előbb vagy utóbb

...Lányokkal én nem tudnék mit kezdeni.Nekem ezt dobta a gép...Öregasszony meg úgyse leszek mert addig nem fogok élni! Ezt arrafel irom hogyha valaki gyerek témával dobálózna.Meg amúgy nem tudok hinni a kapcsolatokban ugyis elhal mindegyik vagy igy vagy úgy...34 n

2022. jan. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!