Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez kiégés lehet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kiégés lehet? Ha igen, van belőle visszaút? N

Figyelt kérdés

Egy ideje azt érzem, hogy undorodom a férfiaktól. A szex iránti igényem nem szűnt meg szerintem, de annyira kiábrándítanak a férfiak, hogy nem kívánom őket. Senkit. Néha ha elképzelem, hogy valakivel szexelnék, azonnal beugrik, hogy úgyis biztos önző lesz, tuti béna az ágyban. A legtöbb férfi egy darab húsnak tekinti a nőket, abból meg köszi nem kérek. Ha belegondolok az ismerkedésbe, azonnal beugrik, hogy minden pasi megjátsza magát, manipulálni próbálja a nőt, hazudozik. Egyszerűen csak undort érzek a férfiak irányába. Pedig hozzáteszem nem csak rossz tapasztalataim vannak, inkább csak elég jól átlátok azokon is, akikkel nem kerültem közelebbi viszonyba és sajnos sok férfival beszéltem eddig életemben. Akár személyesen, akár társkeresőkön. Jó pár randim is volt már férfiakkal komoly ismerkedés céljával, illetve voltak szexkapcsolataim is. Ezek által bőven megtapasztaltam milyenek is a férfiak..

Kb egy éve nem szexeltem, jelenleg el se bírom képzelni, hogy én hozzáérjek egy férfihoz. Max fizetősnek adnék pénzt egy kis kényeztetésért (nem szex), de hogy én adjak, megtegyek valamit vagy lefeküdjek valakivel, na az kizárt.

Szerintetek ez kiégés? Vagy ha nem, mi lehet? Van ebből visszaút vagy már ilyen maradok, esetleg csak rosszabb lesz?

Nem azért kérdem, mert engem annyira zavarna. Mint mondtam nem izgat a dolog. Inkább csak kihat 1-2 más dologra is ez az egész. Még nem tudom eldönteni, hogy 'helyre kell raknom' magam vagy teljesen rendben van hogy ilyen vagyok és ne foglalkozzak ezzel, ha el kell múlnia el fog, ha nem, nem.

Főleg nők véleményére lennék kíváncsi, nem pedig a hímsoviniszta, frusztrált gyk-s pasasokéra. Ha férfi tud normális, indulatoktól mentes, objektív, segítő választ adni, akkor azt szívesen fogadom.


2021. dec. 6. 22:46
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon gáz vagy a férfiak nevében legyél inkább leszbi
2021. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy te a férfiaktól szexet vársz. Nem kapcsolatról, érzelmekről, érzésekről írsz, hanem szexről. Kvázi "darab húsnak" tekinted őket.

Akik ebbe belemennek, ők is egy darab húsnak fognak tekinteni téged.

És hát lehet hogy sokan nem tudják mit és hogyan kellene csinálni az ágyban.

De ez akkor is egy nagyon szűk szelete a társadalomnak, az életnek.


Szerintem, ha nem "ismerkednél" tét nélkül, hanem lenne egy olyan párkapcsolatod, ahol szereted a másikat, a lelkét, a személyiségét és úgy vagy vele órákat, napokat, hogy a szex talán fel sem merül, akkor a szex is fantasztikus lenne, amikor oda kerül a sor.


Nem hiszem, hogy kiégtél, azt viszont elhiszem, hogy voltak rossz tapasztalataid.


Talán azt tudom mondani, hogy ha neked is csupán a testi örömök szerzése a célod, akkor olyanokkal is fogsz összeakadni. És egy boldog kapcsolathoz általában nem az az út vezet, hogy az első vagy a második randin hatalmasat dugunk, majd boldogan élünk, amíg meg nem halunk.


26 F

2021. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

#19: Szövegértés. Általános iskola felső tagozat. Nem tudom hány éves vagy, de ha 15 felett, akkor ez már ciki, ha ennyire nem megy az értő olvasás.

Segítek: a pénzen vásárolt társaságnak az a lényege, hogy én a pénzem adom, ő meg mást. Ez is kölcsönös dolog, csak én nem szexuális cselekményt adok cserébe.

Amit pedig írtam, hogy úgy érzem nem tudok már adni: felfogtad, hogy rég nem szexeltem? Pont emiatt. Nem arról van szó, hogy úgy szexelek, hogy kihasználok valakit. Ha nem tudok adni, akkor nem szexelek inkább. (mellesleg pont abból volt a problémám, hogy én sokat adtam, a férfiak meg minden nőt semmibe vesznek, azt is aki ad, azt is aki nem). Magyarul itt az egyetlen barom te vagy. Mert olyan frusztrált vagy, hogy azt se tudod mit olvasol, csak hányod magadból a hülyeségeket és ferdítéseket. Vicc. Remélem nem nevezed magad férfinak, mert attól igencsak messze vagy.

2021. dec. 7. 11:14
 24/48 A kérdező kommentje:

#22: Szerintem félreértetted. Igen, a szexualitás kategóriát választottam, de nem csak a szexről van szó. Nem csak arra gondoltam, mikor írtam a kérdést. Lehet nem volt számodra egyértelmű. Nehéz is mert a férfiak többségét csak a szex moziválja. Ha komoly kapcsolatba kezd valakivel, akkor is. Tehát sajnos ki kell emelni/beszélni kell a szexről, mivel a másik oldal motivációja.

Én nyitott voltam szexkapcsolatra is (nem egyéjszakás kaland!) és párkapcsolatra is. Ezt említette

is a kérdésben.

2021. dec. 7. 11:18
 25/48 anonim ***** válasza:
65%
Majd adok én neked! Két büdös nagy pofont, hogy magadhoz térj! Szexről meg ne is álmodj! Az ilyen okádékot bottal sem piszkálnám meg.
2021. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

* Te nyilván nem látsz rá úgy, mert férfi vagy, de hidd el hogy nem egy kis szeletről beszélünk, mikor arról van szó mennyire rosszak az ágyban a férfiak.

Nem csak testi örömök a célom, de azt hittem ez egyértelmű, mivel dugni se dugtam már egy ideje. Nagyon jól tudom mi kell egy jó kapcsolathoz, pont az a gond, hogy erre a férfiak 5%a lehet alkalmas. Az meg végképp nem tudom hogy jött, hogy első/második randin dugnék. Nem vagyok rbanc, nem így ismerkedem komoly kapcsolatra. Sőt, ami azt illeti bőven többet szoktam vàrni a szexszel, mint az átlag.

2021. dec. 7. 11:22
 27/48 anonim ***** válasza:
91%

Igen, írtad, a szövegből mégis az jött le, hogy inkább a testiségen van a hangsúly.

Nem tudok sok okosat mondani, kevés ez az infó. :D

én sem szexeltem egy jó ideje, de ismerkedésnél viszont nem a szex motivál. Ha megfog egy lány, akármeddig tudnék rá várni, ha a helyzet úgy kívánja.

És vannak még hasonló gondolkodású emberek.

Ez csak tudatosságot jelent és gondolkodást.


Megkockáztatnám azt is, hogy rossz helyen ismerkedsz. Nyilván nem tudom hol ismerkedsz, de ha az út, amin jársz, ezt eredményezte, akkor lehet nem volt annyira jó az az út.


22#

2021. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Látom az itteni pasiknak nem erőssége a szövegértés. Ilyen 10es IQ-val rendelkező kis szerencsétlenek véleménye nem érdekel. Az meg főleg nem, hogy itt én senkinek se kellenék m/ meg se dugna:) A vicces az, hogy az ilyen kis taknyok ha élőben látnának, a földön csúszva pitiznének, mert nektek az egyetlen ami számít, az a külső. Ha megláttok egy szép nőt, csaholó kutyába mentek át. Csak itt nagy a szátok, de ha személyesen hozzátok szólnék, netán még egy mosolyt is elejtek, azonnal másképp viselkednétek. Szánalmas:)
2021. dec. 7. 11:26
 29/48 anonim ***** válasza:
91%
Azért remélem, ha elúszik a vörös köd a szemeid elől, te is látod, hogy ezek a megnyilvánulások rendkívül alpáriak és sértőek s hatalmas unintelligenciáról árulkodnak.
2021. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

#27: Ha valóban ilyen vagy, az ritka. Ha esetleg ezzel nem lennél tisztában. A legtöbb pasit a dugás motiválja, minél előbb meg akarja kapni, ha úgy tetszik 'kipróbálni' milyen az adott nővel. Nehogy azt hidd, hogy itt majd hónapokat fognak várni:D dehogy. Pár hét is már irreális számukra. Tudod biztos csak teszi magát a csaj, kelleti magát. Ártatlant játszik, meg hogy ő nem olyan nő. Ezeket szokták megkapni akik nem 1-2 randi után teszik szét a lábukat.

Nem mondtam, hogy nincsenek hozzád hasonlók, csak hogy nagyon kevesen.

Az meg hogy hol ismerkedem... van olyan hogy rossz hely? Mindenhol meg lehet ismerni elvileg olyat, aki normális. Alapvetően a személyes ismerkedés híve voltam mindig. Persze társkeresőn is megfordultam párszor. Szórakozóhelyen/hétvégi buliban még szexre se ismerkedtem soha, mert az annyira alja. Na most akkor mit csinálhatnék rosszul?:) Nem a hellyel van a baj, hanem alapvetően azzal, amilyenek az emberek.

Természetesen a női nemben is van az a réteg, akitől hányok. Csak most nem róluk van szó, mert hetero alapon írtam a kérdést. Tehát aki jön itt a férfigyűlölettel, az szimplán csak buta, mert erről szó sincsen.

2021. dec. 7. 11:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!