Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, nagyon megalazo erzes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nagyon megalazo erzes ha egy lany visszautasitja a csokot?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Erre így nem lehet hirtelen válaszolni. Attól függ mi volt előtte, hol voltunk, és hogy miként utasítja vissza. De amúgy ja. Eléggé el tudja venni az ember kedvét bármitől is, tartósan.
2021. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen az
2021. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Eléggé.

Utána nem biztos h már keresném, de ez függ az előzményektől is

2021. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem. A férfinak hozzá kell szoknia, hogy nem mindig van az, amit akarna épp. Meg sok függ attól, hogy miféle környezetben történt a dolog. Ha a lány még nem kész erre, akkor nem.
2021. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk úgy, hogy igen. Emiatt csak akkor kezdeményezem, hogyha már 110% a helyzet. Nem egyszer volt, hogy annyira nem akartam nyomulni, bizonytalanság miatt, hogy a csaj smárolt le végül, annyira akarta már ő is.
2021. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem minden esetben, és a megalázó nem is mindig a jó szó rá. Esetfüggő a dolog.
2021. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem, mivel eddig mindig a lány kezdeményezte. Én sosem értettem, hova rohanunk, ők meg már a második randin ki akartak fordítani az alsógatyámból és sírtak, hogy nekem nem olyan sürgős.
2021. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlenül megalázó, de mi, akik nem a hormonjaink pillanatnyi állása alapján cselekszünk, és tudjuk, mit akarunk, ezután biztosan nem fogjuk keresni a társaságát.
2021. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha szórakozóhelyen ismerkedsz óhatatlanul is belefutsz ilyen helyzetekbe. De megéri
2021. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha vonzó, akkor bele is pisilhet a számba
2021. aug. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!