Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megérdemel egy durva visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemel egy durva visszautasítást?

Figyelt kérdés

Addot egy kolléga, aki 32 éves, és rendszeresen undorítóan beszél a nőkről. Azt mondja, ő az élete csúcsán van, először érzi, hogy övé a világ, és szerinte hozzá egy minimum 10 évvel fiatalabb nő illik, az a kikötése, hogy 23 felettiekkel nem foglalkozik. Aki meg nő létére 30 évesen szingli, azzal mindenki úgy bánik, ahogy akar, mert már nem folyik normális mederben az élete, elment a fiatalsága, nem lesz időben családanya, stb., meg kell mutatni neki, hogy nincs már hová királylánykodni. Konkrétan egy kolléganőmet is elkezdte sértegetni egy csapatépítőn, amikor bepróbálkozott nála egy vele egyidős, de nagyon részeg pasi, ő elküldte, erre neki állt, hogy mégis mire vár még, mit akar 28 évesen, utolsó pillanatait éli, hogy még viszonylag normális legyen az élete.

A HR is figyelmeztette már, mert többen is szóltak, miket beszél.

Engem nem ismer annyira, nem dolgozunk egy projekten, viszont pénteken elhívott randira. Gondolom, nem tudja, hogy októberben már 30 leszek, általában fiatalabbnak szokokott nézni mindenki.

Igent mondtam, de kizárólag azért, mert meg akarom szívatni, de azóta kicsit rájöttem, hogy hirtelen felindulás volt, és már nem tudom, hogy képes vagyok-e rá, vagy egyáltalán hogyan kéne.

Megfordult bennem az, hogy simán csak indok nélkül lemondom a randit, de a kolléganők nagyon szeretnék, hogy legalább egy megalázó visszautasítást kapjon.

Szerintetek mit tegyek?



2021. aug. 8. 00:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Menj el vele randizni, hozd kellemetlen helyzetekbe, probáld te is alázni a nyilvánosság előtt ahhogy ő teszi veletek. A hiuságunk a legféltettebb kincsünk. Mond neki,hogy ketyeg az óra, kopaszodik, őszül és a himbilimbi is fél 6felé kacsingat. Neked ilyen ember nem kell, ráadásul az anyja sem tanította még tisztelni a nőket. Utána kezdheted fikázni a helyet,hogy hogy gondolta,hogy neked ez tetszene. Vagy,ha nagyon erős vagy játszd el mennyire tetszik minden, csináljatok egy egésznapos álomrandit ahol az ujad köré csavarod utána váljatok el öleléssel és mond neki,hogy örülsz,hogy ilyen fiú barátot találtál!

Ez kegyelemdöfés,de tényleg sok lelkierő kell hozzá,hogy ne érezz és ne gyengülj el.

2021. aug. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%

Egy ilyen puhapöcs szót sem érdemel, nemhogy randit, időt, tervezett elutasítást. Nem fog megváltozni attól sem, ha kiírjátok a faliújságra.

A kolléganőid csámcsoghatnak arról is, hogy most megmondod, hogy 29 vagy, túlkóros neki, és nem fog összejönni. Ezért nem kell 3-4 órát ebbe beletenned.

2021. aug. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
10%
Nekem ez úgy hangzik, mintha ez a pasi bejönne neked:)
2021. aug. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem jön be. Kva ocsmány számomra és még párom is van. Kizárólag megalázni szeretném, belerúgni.
2021. aug. 8. 01:20
 5/32 anonim ***** válasza:
59%

Tehát párod van, mégis elmész randizni vele.

Gratulálok!

2021. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Van párod és elmész randizni egy csávóval, csodálatos vagy :D
2021. aug. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Csak azért mennék el, hogy belerúgjak, elküldjem, már mondtam. Szerintem + kolléganők szerint is ráfér egy kis pofáraesés.
2021. aug. 8. 02:19
 8/32 anonim ***** válasza:
17%

"Aki meg nő létére 30 évesen szingli, azzal mindenki úgy bánik, ahogy akar, mert már nem folyik normális mederben az élete, elment a fiatalsága, nem lesz időben családanya, stb., meg kell mutatni neki, hogy nincs már hová királylánykodni"



Ebben igaza van.



"Gondolom, nem tudja, hogy októberben már 30 leszek"



Valszeg tudja, es eddig tart neki az elvhuseg.



Amugy milyen munkahelyen dolgozol, hogy mindenki mindenkivel....???



37F incel

2021. aug. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
41%
#7 Pasid helyébe búcsúztatnálak is, ha ennyire minimális tiszteletet se tudsz mutatni.
2021. aug. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fogyatékos, hogy a párom tudta nélkül csináljam ezt az egészet.
2021. aug. 8. 02:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!