Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a céljuk a durva, megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a céljuk a durva, megalázó visszautasításokkal?

Figyelt kérdés
Szerintem nem bunkó módon közeledek a nők felé, mégis elég gyakran kapok durva visszautasítást. Legutóbb is oda mentem a kiszemelt nőhöz, próbáltam beszélgetni vele, elhívni egy randira, erre azt válaszolta, hogy "ha te lennél az utolsó férfi a világon, akkor se mennék el veled sehova!". Alig van már önbizalmam, odamenni, olyan mintha házhoz mennék a pofonért. Ezzel azt akarják elérni, hogy teljesen elmenjen a kedvem az ismerkedéstől? Külső megjelenésem miatt csinálhatják ezt?
2017. okt. 27. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Egy vadidegent hívtál el randira, csak úgy random, jól értelmezem? Ne haragudj, de én is fejvesztve menekülnék, mindegy, mennyire teszenél.
2017. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

szerintem álljunk meg a folyamatnak ennek a lépésénél-próbáltam vele beszélgetni-


érdeklődés felkeltése?

tudom hogy sokan utálják ezt,de tény hogy mindig van,pár shit teszt kivédése?

megnevettetés,vagyis minimális komfort érzet kiépítése?

szóval ha te egyiket se csinálod,vagy csinálod,de nem vágod,hogy vissza vagy utasítva burkoltan és mégis előjössz a randira hívással,akkor az jön le rólad,hogy az érzelmi intelligenciád igencsak fejletlen és a bige az eszközökből kifogyva kénytelen teljesen egyenesbe fogalmazni és elküldeni a fenébe.

2017. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg őket.
2017. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

" Egy vadidegent hívtál el randira, csak úgy random, jól értelmezem? Ne haragudj, de én is fejvesztve menekülnék, mindegy, mennyire teszenél."


Ha meg neten írunk rátok ismeretlenül az a baj.


Ilyen logikával senki ne ismerkedjen sehol, csak a barátok barátaival szabad ismerkedni.


Nevetséges.

2017. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Amíg nem érzed az egyértelmű szimpátiát, addig ne hívj randira idegent, mert garantáltan elutasítás lesz a reakció.
2017. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Az a célja, hogy az ilyen nőkben nincs semmi intelligencia, illetve sok nő nemű lény valamiféle felsőbbrendű istennőnek érzi magát akinek a nagyon helyes kidolgozott testű, milliós keresetű herceg az ideálja és ha ettől eltérő pasi próbál meg közeledni a hercegnőhöz az azonnal elhordja mindenféle lúzernek, mivel egy ilyen nő nem tűri meg hogy holmi átlagos pasik megszólítsák.


Magyarul, nem is kell bánkódni az ilyen nők miatt, akik amúgy szerintem nem nevezhetők nőknek. Én is rengeteg pasinak bejövök, de normálisan mondom meg hogy barátom van és hogy nem akarok semmit. Nem bunkón, hanem normálisan és intelligensen közlöm a fiúkkal nehogy megbántsak bárkit is, mivel bele gondolok abba hogy nekem milyen szarul esne ha engem aláznának meg.


Kérdező, legközelebb ismerd meg a csajt, és ha intelligens csak akkor hívd el randira, mivel ha esetleg nem jössz be neki akkor sem fog porig alázni.


Az ilyen hulladék nőket meg ne sajnáld... nem érdemlik meg h miattuk legyél kiborulva, nem érnek ők annyit..

2017. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen mondat után ottb helyben kellene kitépni a nyelvét az ilyennek! Aztán hagy vergődjön kínjában. De utálom,ha valaki vissza él azzal,hogy szerencsés módon jó külsővel született és lenéz másokat,akik nem voltak szerencsések ilyen téren. Ellehet utasítani valakit normálisan is.
2017. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Az a célja, hogy sokszor már rohadtul elegünk van, hogy

- leszólítanak, de nem érti meg, hogy VAN BARÁTOM.


1. elmondom neki szépen, akkor "nem kell hazudni" - ez már alapból kreténség, hogy merészel hazugnak nevezni?

2. aztán nyomul tovább, mintha értelmi fogyatékos lenne, ha odább megyek, követ stb.


És ha mondjuk 2-3 napon belül sokszor megtörténik, akkor az 5-6. embernél már rohadtul eleged lesz és elküldöd a fxba.

Hiába lenne ő a normális kivétel (aki FELFOGJA, mit mondasz), csak épp besokallsz a sok füttyögető, beszólogató, leszólító "megdugnálak" és társai után.


28n

2017. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

Pesten napi szinten 2-3 emberke megtalál, pedig nem öltözök kihívóan, nem sminkelek, csak boldog vagyok, szeretek élni, sokat nevetek, csillog a szemem, boldog vagyok.


Ez meg már felkelti a férifak érdeklődését, ami nem baj, csak ne alpári bunkó módon közeledjenek, továbbá ne kelljen bizonygatni, hogy kapcsolatban élek.

Meg ne jöjjön utánam, mert azt nem tűöm el, és elég gyorsan eltört orral találhatja magát - főleg nyócker, vagy kora reggel, késő este mikor dolgozni járok.

2017. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
#8: azért ez nem túl korrekt, a normálisat büntetni mások hülyesége miatt...
2017. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!