Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon durva, ha olyan alkalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva, ha olyan alkalmazottat, titkárnőt veszek fel, akivel össze akarok jönni?

Figyelt kérdés

Vállalkozó vagyok, és számomra is hihetetlenül hangzik, de a munka mellett nincs időm ismerkedni.


Fel kell vennem egy titkárnőt, és gondolkodtam rajta, hogy olyan lányt veszek fel, akivel össze lehet jönni - itt most komoly kapcsolatra gondolok, egy értelmes lánnyal...


Szerintetek nagyon morbid dolog? - Egyrészt tudom, hogy munkahely, meg főnök-beosztott viszony, de a hosszabb távú kapcsolatok iskolában vagy munkahelyen alakulnak ki. Másrészt ez azért nem az a mindenki által elítélt helyzet, ahol egy ötvenes pasas a huszonéves dögös miniszoknyás menedzser asszisztenseket tömi a bőrkanapén egy beígért új kisautóért...


27/F


2017. júl. 24. 19:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak a te véleményed. Az egy dolog, hogy lehet, hogy neked tetszeni fog a kislány, és mi van, ha neki nem teszel? Akkor kirúgod?
2017. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
És ha nem akar veled összejönni, akkor kirúgod?
2017. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Az a szerencsétlen lány nem feleségnek jelentkezik, hanem munkavállalónak.
2017. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Sima állásinterjút adtam fel, aztán átnéztem a 117 jelentkezőt, akiből kb. 10 szimpatikus (itt megjegyzem, vagy 30 miniszoknyás volt, néhány még célzott is különböző "plusz munkára" a masszírozástól kezdve).


Szóval behívnám állásinterjúra azt a 10-et, szerintem már az elbeszélgetésnél kiderül, hogy jövünk ki egymással, amellett meg van 3 hónap próbaidő - ami alatt azért több dolognak is ki kell derülnie, mert alapvetően egy komoly vállalkozást viszek.

2017. júl. 24. 19:36
 5/31 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy akit felveszel, híve lesz a munkahelyi párkapcsolatoknak, sőt, lehet, hogy a főnök-beosztott viszonyt kimondottan ellenzi. A betöltésre váró pozícióra kizárólag olyan embert (nőt vagy férfit) vegyél fel, aki kiválóan el fogja végezni a rábízott feladatokat.
2017. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Na igen, de akkor hol találok feleséget? Pláne, hogy már gyerekeket is szeretnék :)


Ismerkedésnél meg furán néz ki, ha vállalkozó vagyok, és ráadásul napi 8 órát töltök a titkárnőmmel, aki egy korombeli, jó kinézetű lány... Ha időset, vagy rondát, vagy férfit veszek fel, na az meg minden szempontból óriási hátrányt jelent.

2017. júl. 24. 19:40
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Lehet te megfelelőnek tartanád a lányt párkapcsolatra, de ha ő téged nem...?


Mi van ha tényleg csak munkaszerződést akar aláírni, és nem házassági szerződést?

2017. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

"Sima állásinterjút adtam fel, aztán átnéztem a 117 jelentkezőt, akiből kb. 10 szimpatikus (itt megjegyzem, vagy 30 miniszoknyás volt, néhány még célzott is különböző "plusz munkára" a masszírozástól kezdve)."


Ez úgy kamu, hogy van!

2017. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

"Ha időset, vagy rondát, vagy férfit veszek fel, na az meg minden szempontból óriási hátrányt jelent." - Miért is? Munkavállaló keresésekor nem az illető munkája a lényeg? Ha azt maximálisan elvégzi, abból miféle "minden" szempont az, amiből hátrányod származhat? Már persze azon kívül, hogy nem dugod meg.

Amúgy meg nyugi, normális nő - bocs, biztos beképzelt vagyok, mert ide sorolom magam - rohadtul ki fogja szúrni az első percekben, hogy mi a szitu (ezt nem tudom leírni neked, egyszerűen látszani fog a fejeden, a szemeden, a tekinteteden, a gesztusaidon, hogy bejön neked), és szépen feláll az interjú közepén, és hazamegy.

2017. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes én inkább randiztam és barátnőt szereztem mint vegyek titkárnő neven. A titkárnő tud sokmindent soha nem kevernem össze a szexszel. Egyszerűen idővel a titkárnő bizalmasabb mint egy feleség. Mondjuk úgy hogy feleség már jelentett fel mindenhol, a titkarnom meg mint a bizalmasom segített megoldani mindent.
2017. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!