Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon durva, ha olyan alkalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva, ha olyan alkalmazottat, titkárnőt veszek fel, akivel össze akarok jönni?

Figyelt kérdés

Vállalkozó vagyok, és számomra is hihetetlenül hangzik, de a munka mellett nincs időm ismerkedni.


Fel kell vennem egy titkárnőt, és gondolkodtam rajta, hogy olyan lányt veszek fel, akivel össze lehet jönni - itt most komoly kapcsolatra gondolok, egy értelmes lánnyal...


Szerintetek nagyon morbid dolog? - Egyrészt tudom, hogy munkahely, meg főnök-beosztott viszony, de a hosszabb távú kapcsolatok iskolában vagy munkahelyen alakulnak ki. Másrészt ez azért nem az a mindenki által elítélt helyzet, ahol egy ötvenes pasas a huszonéves dögös miniszoknyás menedzser asszisztenseket tömi a bőrkanapén egy beígért új kisautóért...


27/F


2017. júl. 24. 19:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

"A sima állásinterjúba csak annyi írtam FIATAL titkárnőt

"


Ezért, és a magánéletéről, kapcsolatáról való faggatóüzás miatt fel is jelenthet.


Azt a 10-et, akit behívsz, úgy válogasd ki, hogy kellően ostobák legyenek, mert különben igen kellemetlen helyzetbe kerülhetsz.



"itt jelent óriási hátrányt a ronda, idős, vagy férfi (finoman megfogalmazva nem sugall önbizalmat)"


Inkább az sugall önbizalmat, ha a munkavállalókat a képességeik alapján válogatod és nem a külsőségek alapján.

2017. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon gáz.
2017. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

A hajadra kenheted, ha a leányzó nem akar tőled semmit.


Az meg hülyeség, hogy a legtöbb kapcsolat munkahelyen alakul ki... ha igen, akkor nem főnök és a titkármaca között, hanem egyenlő szinten álló felek között.


Én a helyedben, ha annyira nincs időd, társkeresőznék, ha kell, akkor fizetős offline cégnél. Vagy a haverokat körbekérdezni, hogy nem ismernek-e korban hozzád illő egyedülálló nőt.

2017. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Érdekes, néhány 100% hasznos hozzászólás meglepett - számomra fura, ha valaki jobban bízik a titkárnőjében, mint a feleségében.

És a havi 150-300 közötti fizetés ahogy kivettem "semmi" - fura, mert a bérigénynél 80-110 közötti összeget jelöltek meg vagy harmincan, és a realisták (hahó! irodai kisegítő, nem agyoniskolázott szakma, és képzettséget sem igényel) nem is mentek 150 fölé.

Itt megjegyzem, ahol felnőttem, még ma is jónak számít ha valaki havi 80 ezret keres!


Ezek a "faggatózások és feljelentések" is elég furák - egyrészt egy állásinterjún magadról beszélsz, azt mondod el, amit fontosnak tartasz magadról! Másrészt a próbaidő alatt ok nélkül elküldheted az alkalmazottat, és a feljelentéshez is kellene valami értelmes kifogás - ez mégis mi lenne? Próbaidő alatt elküldtek, mert tetszettem a főnökömnek?! :)


Láthatóan eléggé elítélitek az ötletemet, aminek szerintem főleg az irigység az oka, hogy egyik részről sem élhettek a lehetőséggel.

2017. júl. 25. 18:59
 25/31 A kérdező kommentje:

A társkeresőzésről meg annyit, hogy a "barátaim és ismerőseik" nem ütik meg azt a szintet - nem azért mert nagyképű vagyok, csak múltkor is összefutottam egy volt osztálytársammal, aki munkanélküli és persze pénzt akart kérni "Sajnálod a gyerekemtől?" stílusban, miközben a terhes barátnője (aki éppen cigizett) a húgát próbálta rámtutymálni...


A társkereső oldalakon, ha kiírom, hogy vállalkozó vagyok, az értelmesebb lányok elbizonytalanodnak (talán mert valamiféle maffiózó vagyok, vagy úgy érzik egyszerűek és nem elég jók), a szebb lányok meg magabiztosan írogatnak, de én családot szeretnék és nem egy plázacicával pár hónapot szórakozni...

2017. júl. 25. 19:09
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, voltam állásinterjún egy cégnél, akik azzal kezdték, hogy ki kellett tölteni egy kérdőívet. Ezt megkaptam e-mailben is. Azon olyan kérdések is szerepeltek, amihez gyakorlatilag semmi közük, és nem kérdezhetik meg. Én ez át is küldtem egyből az Egyenlő Bánásmód Hatóságnak, hogy mit kezdtek velük, az már az ő dolguk. Feljelentést nem akartam tenni, mert állásinterjún egyértelművé vált számomra, hogy nem akarok ott dolgozni, és én döntöttem így, de azért elküldtem a megfelelő helyre azt a kérdőívet, mert kiszelektálhattak olyan jelentkezőt is a válaszok alapján, aki egyébként megfelelhetett volna a munkára, és mégse alkalmazták.
2017. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

#26

Igen, sajnos én is hallottam hasonlókról (hogy olyanokat vesznek fel, akik nem akarnak szülni, egyedülállók, nincs gyerekük - így van idejük dolgozni, túlórázni).


Szerintem az értelmesebb munkáltatók sima önéletrajzot kérnek, (közösségi oldalakon utánanéznek), és állásinterjún a jelentkező saját maga mondja el a számára fontos dolgokat. - Ennyi szerintem bőven elég.

2017. júl. 25. 19:40
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező, azt értsd meg, hogy ez a jelentkezőkkel kapcsolatosan undorítóan etikátlan dolog. Elküldöd, mert cuppan rá a farkincádra, ő meg (főleg aki reálisan látta a dolgot, nem ment 150e Ft fölé), csak MUNKÁT akar, mert kell neki a pénz. NEM ARRA JELENTKEZETT, HOGY A CSAJOD LEGYEN.


És pont ezért írtam OFFLINE társkeresőt, drága. Nem online-t. Még működnek olyan offline társkeresők, ahol "kerítők" próbálják meg a tagok kívánalmai alapján összepárosítani az embereket. Ott legalább nem kapsz zsákbamacskát, és nem fognak rádtukmálni 18 éves műkörmös leányzókat, sem olyan nem lesz, hogy 15 éves a kép vagy netről szedte. Nem olcsó, de hát gondolom, vállalkozóként, főleg ha ennyire el vagy szállva magadtól, nem gond kiperkálni.

2017. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Irigyseg, hogyne, ez az ervnelkuli emberek erve. Arra nem gondoltal h a leendo titkarnod esetleg egy hosszu kapcsolatban el es csaladalapitasra keszul a parjaval? Azert akar dolgozni h haladjon az elete. Elmondja az interjun h szeretne gyerekeket, neked felcsillan a szemed, de rateved a szemed a kezere, amin egy koves gyuru csillog. Hogy dontesz? Nana, hogy kukazod, mert hiaba lenne jo munkaero, hiaba "rendes lany", a tied mar nem lehet. Azert van mindenki felhaborodva, mert te a munkavallalonak nem csak a munkaerejet akarod berbe venni, hanem az egesz eletet es ez etikatlan.
2017. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Megvoltak az állásinterjúk - az első három nem vált be, de a negyedik hát... úgy éreztem a többivel találkoznom sem kell :)
2017. júl. 26. 16:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!