Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megérdemel egy durva visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemel egy durva visszautasítást?

Figyelt kérdés

Addot egy kolléga, aki 32 éves, és rendszeresen undorítóan beszél a nőkről. Azt mondja, ő az élete csúcsán van, először érzi, hogy övé a világ, és szerinte hozzá egy minimum 10 évvel fiatalabb nő illik, az a kikötése, hogy 23 felettiekkel nem foglalkozik. Aki meg nő létére 30 évesen szingli, azzal mindenki úgy bánik, ahogy akar, mert már nem folyik normális mederben az élete, elment a fiatalsága, nem lesz időben családanya, stb., meg kell mutatni neki, hogy nincs már hová királylánykodni. Konkrétan egy kolléganőmet is elkezdte sértegetni egy csapatépítőn, amikor bepróbálkozott nála egy vele egyidős, de nagyon részeg pasi, ő elküldte, erre neki állt, hogy mégis mire vár még, mit akar 28 évesen, utolsó pillanatait éli, hogy még viszonylag normális legyen az élete.

A HR is figyelmeztette már, mert többen is szóltak, miket beszél.

Engem nem ismer annyira, nem dolgozunk egy projekten, viszont pénteken elhívott randira. Gondolom, nem tudja, hogy októberben már 30 leszek, általában fiatalabbnak szokokott nézni mindenki.

Igent mondtam, de kizárólag azért, mert meg akarom szívatni, de azóta kicsit rájöttem, hogy hirtelen felindulás volt, és már nem tudom, hogy képes vagyok-e rá, vagy egyáltalán hogyan kéne.

Megfordult bennem az, hogy simán csak indok nélkül lemondom a randit, de a kolléganők nagyon szeretnék, hogy legalább egy megalázó visszautasítást kapjon.

Szerintetek mit tegyek?



2021. aug. 8. 00:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem fölösleges belemenni ilyesmibe, ráadásul párod is van...

Ha belegondolsz, oké, egy pöcs meg paraszt meg idióta. De az egész nem ér annyit, hogy lealacsonyodj a szintjére és belekeveredj egy ilyen munkahelyi csatározásba. Vannak hivatalos csatornák, ahol ellene lehet menni, ha összefogtok. Biztos nem pótolhatatlan az ember.

2021. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
97%
A durva visszautasítást ott, abban a pillanatban érdemelte volna meg, amikor elhívott. Így ugyanis, ha addig meg tudja, hány éves vagy, még az lesz a vége, hogy ő fog bealázni téged, hogy csak nem gondoltad komolyan, hogy érdekled őt, mit képzelsz. Te pedig égsz majd, mint a Reichstag mert akkor már hiába csipogsz, hogy csak azért mentél bele, hogy megalázd, ezt már nem fogja beenni a fene nagy önbizalmával. Szóval nőként azt mondom neked, hogy nagy hibát követtél el, még most mondd meg neki, hogy nem mész randira, mert a tudomásodra jutott hogy egy patkány, további szép napot.
2021. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se menj el.
2021. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
61%

Itt a gyakorin hiába kérdezed meg, mert csak a szerencsétlen incelek fognak fröcsögni kínjukban :D A legtöbbjük hasonló "elveket" vall, mint a kollégád, így csak őket hergeled, hogy tessék milyen szemetek a nők. Ráadásul ahogy nézem a legtöbb választ, még szöveget értelmezni sem tudnak.


Szerintem érdemes lehet megpróbálni egy bosszút, de ne menj túl mélyre és ne bonyolódj bele, csak valami egyszerű beszólás, amit írtak az első oldalon, ami sérti a hiúságát stb. Szerintem ezt még a randit megelőzően kéne csinálni, és a randira ne is menj el, mert mi van, ha annyira szemét, hogy ő szivat meg téged, és nem megy el, te meg ott állsz és várod őt? Az úgy nem túl jó.


Pláne mi van, ha a gyerek szintén használja a gyakorit (mivel ő is egy unatkozó incel), és olvassa ezt a kérdést is, aztán ő áll bosszút rajtad? Erre is gondolj. Szóval óvatosan, semmiképp ne hozd magad kiszolgáltatott helyzetbe.


Ha gyors diagnózist csinálnánk, a csávó valószínűleg az a típusú személyiségzavaros önbizalomhiányos faszi, akinek nincs önreflexiója, tehát elég nehéz megszivatni, mert mindig a külvilágot hibáztatja és sosem számol el a saját hiányosságaival.

2021. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán mondd le a randit azzal, hogy semmi jót nem hallottál róla, és nem szeretnél tőle semmit így.
2021. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
53%
Kamu
2021. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenkor nem értem, hol élnek ezek a kolléganők? Valami amerikai középsulis filmben? Eszembe nem jutna ilyesmi, amit itt egyes válaszolók vagy a kérdező terveznek. Egyszerűen mondtam volna neki, hogy nem, aztán élném tovább az életemet.
2021. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Most megyek a randira. :) Belevontam a páromat is, vele fogok lelépni.
2021. aug. 8. 16:14
 29/32 anonim ***** válasza:
46%
Gáz, hogy felnőtt emberek ilyen dedós szinten mozognak.
2021. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
69%
Sem te, sem a parod nem vagytok egy fikarcnyival sem kulonbek a seggarc kolleganal :D Gratulalok :D
2021. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!