Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez kiégés lehet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kiégés lehet? Ha igen, van belőle visszaút? N

Figyelt kérdés

Egy ideje azt érzem, hogy undorodom a férfiaktól. A szex iránti igényem nem szűnt meg szerintem, de annyira kiábrándítanak a férfiak, hogy nem kívánom őket. Senkit. Néha ha elképzelem, hogy valakivel szexelnék, azonnal beugrik, hogy úgyis biztos önző lesz, tuti béna az ágyban. A legtöbb férfi egy darab húsnak tekinti a nőket, abból meg köszi nem kérek. Ha belegondolok az ismerkedésbe, azonnal beugrik, hogy minden pasi megjátsza magát, manipulálni próbálja a nőt, hazudozik. Egyszerűen csak undort érzek a férfiak irányába. Pedig hozzáteszem nem csak rossz tapasztalataim vannak, inkább csak elég jól átlátok azokon is, akikkel nem kerültem közelebbi viszonyba és sajnos sok férfival beszéltem eddig életemben. Akár személyesen, akár társkeresőkön. Jó pár randim is volt már férfiakkal komoly ismerkedés céljával, illetve voltak szexkapcsolataim is. Ezek által bőven megtapasztaltam milyenek is a férfiak..

Kb egy éve nem szexeltem, jelenleg el se bírom képzelni, hogy én hozzáérjek egy férfihoz. Max fizetősnek adnék pénzt egy kis kényeztetésért (nem szex), de hogy én adjak, megtegyek valamit vagy lefeküdjek valakivel, na az kizárt.

Szerintetek ez kiégés? Vagy ha nem, mi lehet? Van ebből visszaút vagy már ilyen maradok, esetleg csak rosszabb lesz?

Nem azért kérdem, mert engem annyira zavarna. Mint mondtam nem izgat a dolog. Inkább csak kihat 1-2 más dologra is ez az egész. Még nem tudom eldönteni, hogy 'helyre kell raknom' magam vagy teljesen rendben van hogy ilyen vagyok és ne foglalkozzak ezzel, ha el kell múlnia el fog, ha nem, nem.

Főleg nők véleményére lennék kíváncsi, nem pedig a hímsoviniszta, frusztrált gyk-s pasasokéra. Ha férfi tud normális, indulatoktól mentes, objektív, segítő választ adni, akkor azt szívesen fogadom.


2021. dec. 6. 22:46
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként valószínűleg te egy csinos nő vagy, aki sminkel, műkörme van, műbőr naciban és műszőrmében is látni esetenként, a lelke mélyén tartós kapcsolatra vágyik, ezért ismerkedik, legtöbbször szórakozóhelyeken. Szereti a mai pop és hiphop slágereket és nem iszik töményet kísérő nélkül. Lehetőleg legyen az is egybeöntve.
2021. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
#29: Pont az intelligenciám miatt ismertem fel ezt a problémát. Korábban/tiniként elhiheted, hogy nem így láttam a férfi nemet. Azóta viszont sokat fejlődtem és sajnos ez azzal járt, hogy sokkal több problémát fel tudok ismerni az emberekben. Sokkal hamarabb is látom meg, mint korábban.
2021. dec. 7. 11:37
 33/48 anonim ***** válasza:

Én ismerem ezeket az "érveket", persze. Mikor barbernál voltam, a csávó haverjai hátul ültek a kanapén és azt kellett hallgatnom végig, hogy ki, hogyan mit csinált a csajokkal, és hasonlóan vélekedtek ők is, amit te leírtál.

Én azt gondolom, hogy ez nem férfias dolog. És a nőknél is megvan ennek az ellenpárja. A visszataszító nő.

De rengeteg nő nem olyan.

Ahogyan rengeteg férfi sem olyan.


Hogy miért a szex a legfontosabb? Nem tudom. Ösztön. Erre vannak kondicionálva. A dugás férfias. És a nők is ugyanúgy akarják, csak kéretik magukat. - vagy valami hasonló folyamat játszódhat le címszavakban, a fiú születésétől az alfahímmé érés pillanatáig.


#22

2021. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

#31: Téves:) Csinos vagyok, az igaz, de nincs rajtam semmi mű. Smink csak egy alap, sose erős. Mint írtam szórakozóhelyeken soha semmiféle kapcsolatra nem ismerkedtem, nem hogy komoly szándékkal. A zenében akár még be is jönnek ezek, bár több a house. Nem iszom alkoholt. Legfeljebb ritkán egy pohár bort, de akkor az legyen minőségi.

Bírom, mikor valaki 3 db véleménynyilvánítás alapján hiszi azt, hogy mindent tud rólam, beleértve a kinézetem is. Aranyos.

2021. dec. 7. 11:41
 35/48 A kérdező kommentje:

#33: Na akkor te is szemtanúja vagy néha a tipikus tapló férfinak. Amit ott láttál, az az áktalános. Csak lehet nem jársz sokat emberke közé, a barátaid meg normálisak így nem látod annyira milyen a többi férfi. Na meg eleve nem is figyeled annyira a férfiakat (mivel hetero vagy).

A nők nem kéretik magukat, ilyet csak a primitív emberek hisznek. Az, hogy a férfiak primitívek és egy jó külső alapján már azonnal mennének dugni, az egy dolog. A nők (többsége) normálsiabban ismerkedik még akkor is, ha érez szexuális vonzalmat. Mert nem vagyunk olyan faékek, mint a férfiak.

Nem tudom miért alakul ki ilyen elcseszett észjárás sokakban, honnan a jóistenből tanulnak el ilyen baromságokat. Egyértelmű, hogy a fiú gyerekek nevelése terén is súlyos problémák vannak. Nyilván valamilyen szinten kihat a felnőtt személyiségükre is a hibás nevelés. Ennek ellenére nem lehet csak ezt okolni.

2021. dec. 7. 11:49
 36/48 anonim ***** válasza:

De pont erre próbáltam rámutatni. Sok embert ismerek, sok ember között járok, sokat is utazom az országban. Munkámból kifolyólag is.


És azt jól mondtad, hogy én nem ilyen vagyok és a barátaim sem ilyenek. És a legtöbb ember, akivel jó ismeretséget kötök Győrtől Debrecenig, ők sem ilyenek.

Szóval szerintem vannak normális, párkapcsolatra alkalmas férfiak, úgy, hogy megőrzik férfiasságukat és vannak normális, párkapcsolatra alkalmas nők, úgy, hogy megőrzik nőiességüket.


(Namost, igen, nekem nagyon kellemetlen volt ott a barbernél, mert ugye engem ez nem érdekel. Mármint nem azért mentem ,hogy mások magánügyeit hallgassam, másrészt meg az sem tetszett amit hallottam, ha már muszáj voltam hallgatni. Nem is mentem oda más alkalommal.)


Persze nyilván nem lehet csak a gyermekkort okolni.


Igen, a nők nem ilyen direktek, ha tetszik nekik valaki nagyon. A férfiak direktek és durvák. Nyomulósak esetenként erőszakosak. A nők fondorlatosak, érzelmi eszközöket alkalmaznak, vagy, akár megvillantanak egy mosolyt. Az is elég terhes. Nem ugyanazok a módszerek de mindkét nem képviselői elég rámenősek tudnak lenni más-más szituációban és más-más módszerekkel. Legalábbis tapasztalataim szerint.


22#

2021. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
94%
19es vagyok, nagyon jól értelmeztem amit leírtál. És ahogy látom igazam is van. Olyan pasi gondolom nem kell, aki kurvához jár, de te elmész pénzért más pasihoz dugni... Nincs olyan, hogy kettős mérce. Nem te vagy és a többiek. Nekem úgy tűnik, hogy sokat hiszel magadról. És tudod azokkal akik kihasználtak nem én jöttem össze, hanem te. Szóval amit megfőztél edd is meg... Jó étvágyat
2021. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
92%
Haragudhatsz nyugodtan a férfiakra, de ezzel a hozzáállással csak azt éred el, hogy a macskáiddal fogsz megöregedni. (Ne aggódj, ha nincs macskád, majd lesz…)
2021. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

#37: Kicsit unalmas már tanárnénit játszani, de megint ki kell javítsalak: kirmeltem, hogy NEM szexért fizetnék:)

Arról meg nem beszéltem, hogy a prostizós pasikhoz hogy állok, de látom te magadtól mindent is tudsz rólam, hisz olyan jól ismerjük egymást nem igaz?:) ritka buta vagy...

#38: Igen igen tudom, már régebben is kaptam itt ilyen 'büdös krva egyedül fogsz megrohadni' üzeneteket 'férfiaktól', miután elutasítottam őket. Amúgy kutyákkal tervezek megrohadni egyedül. Nem vagyok egy macskás típus;)

2021. dec. 7. 14:12
 40/48 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, azon kívül, hogy elszidod a férfiakat, hoztál össze bármilyen épkézláb szöveget?

Annyira naivnak meg ne gondolj már mindenkit, hogy egy ilyen lelkületű írás után bárki elhiszi, hogy voltál pszichológusnál és rendben talált.

2021. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!