Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! 20 perc előjátek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 20 perc előjátek, majd 10 perc aktus kielégítő lenne számotokra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szex messze nem csak az időtől függ, de kíváncsi vagyok :)

2021. nov. 30. 02:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
17%
Eleg nekik boven, de nyilvan minden helyzet mas.
2021. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
4%
Az eddigi tapasztalatom szerint a 10 perc elojatek 20 perc szex az jobb kombinacio. Ennyi ido eleg szokott lenni, hogy 1-2x elelvezzenek. Nyilvan, ha van ra ido, meg igeny akkor lehet tobbet. De felnott embereknek altalaban nincs ideje arra, hogy naponta tobb orat szexeljenek. 42F
2021. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
97%
Eléggé attól függ. Nekem a 10 perc előjáték, 20 perc aktus szimpatikusabb, de néha jó fordítva is, ahogy írtad. De azért jó, ha változatosság, és néha azért bír hosszabb menetet is.
2021. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
61%

Jól mondod kérdező, a realitástól elrugaszkodott válaszok vannak itt, vagy tényleg a nőknek olyan elvárásaik vannak, amit ember nem tud teljesíteni.

Hivatalos felmérés szerint (és ezt nem nehéz felmérni) 5,4 perc az átlagos szex hossza. És ez, hogy 5 perc, azt jelenti, hogy nagyon sokan kevesebbet bírják. Nyilván a férfi a gyenge láncszem, de ez természetes.

2021. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek a fentiekkel. 10-20perc jobb.

Kérdező te nem tudom honnan szedted a kis statisztikáidat, de még szerencsére nem voltam olyan pasival, aki csak 10 percig bírta volna:D nem kell órákig dugni, de a statisztikádhoz hozzádobnám azt is, hogy a nők hüvelyi orgazmusához átlag 15 perc kell. Alsó hangon:D Mondjuk ha ilyen sok pasi nem is bírja ezt, akkor már értem miért nincs sokaknak orgazmusa. Kínos.

2021. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, látom megjöttek az értelmes valaszolók is.

#25ös, a statisztikámat hivatalos felmérésből szedtem, keress rá.

Valószínűleg nincs időérzeked, a férfiak nagyrésze nem birja 10 percig, az előttem lévő is írta.

Kínos, hogy nem vagy kében ;)

2021. nov. 30. 14:22
 27/35 anonim ***** válasza:
Az előjátéktol 20 perc alatt el is élvezek, aztán az aktustol megint.
2021. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Előjátéknak sok, aktusnak nagyon kevés

21/f

2021. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Ez annyira egyén-és helyzetfüggő.

Nekem például a 20 sok előjátéknak, de eleve nem szeretem a nyalást, inkább a simogatást, ujjazást, de azt nem igénylem aktus előtt 20 percig; adni viszont szeretek, szóval ha az előjáték része a szopás is, akkor talán stimmelhet a 20. Az aktusra meg nekem kevés a 10 perc, gyorsan és többször is el tudok élvezni, szeretem is hosszan csinálni, több pózban.

Máskor viszont a háromperces gyors dugásra vágyom..totál kedvfüggő, de a kérdésben szereplő verzió nekem nem annyira bejövős.

2021. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
84%

Én egyre lennék kíváncsi, honnan tudja mindenki, hogy mi hány percig tart. Figyelitek az órát? Megy a stopper? Mindenki élvezze, érezzétek jól magatokat, nem az idő számít. Mondom ezt úgy, hogy én a saját időmmel nem vagyok megelégedve, de a feleségem igen. Hiába a sok tanács, hogy gondolj másra, meg lassíts,elszorítás, válts pózt… Na erre a feleségem pont azt mondja ne szarakodjunk, ne húzzam az időt +1-2 perc miatt, mert ha az nem olyan aktív semmi értelme. Annyira de annyira kíváncsiak vagyunk mindketten arra, akik itt 20-30-40-50 percekről beszélnek, hogy mit csinálnak az ágyban. Sok fiatalnak, köztük voltam èn is, hatalmas elvárásokat adtok, aztàn rágörcsölünk a szexre. Mi van akkor ha valaki nem bírja? Akkor tartani kell egy kis szünetet és egy újabb menet. Van orális kényeztetés is, nálunk mindig úgy élvez el a párom. Próbáltam már én is kèsleltető óvszert vagy amikor berúgtunk, lassabban értem a csúcsra és a páromnak már nem volt jó. Nem minden nőnek van igénye, képessége arra, hogy olyan sokáig szexeljen. Van aki csak orálisan tud elélvezni, csinàlhatsz bármit, nem az időn fog múlni. Ha valaki hüvelyi úton eltud élvezni, akár többször is, az nagyon szerencsés. Mindenki beszéljen a párjával, mi a jó neki, megfelelően kielégült, szeretne e még egy aktust most vagy később. Minden nő más. Kérdem én a nőket, lányokat. Mi a jobb? Ha 30-40 percig tart az aktus és full átlagos, talán jön egy orgazmus vagy esetleg olyan oràlis kényeztetést kaptok, hogy hatalmasat élveztek, utána pedig egy aktív pár perc behatolás következik.

Lehet én gondolom rosszul, de ez az én tapasztalatom, véleményem.

De kérlek világosítsatok fel, hogy kell elképzelni egy ilyen hosszú aktust? Pihentek közben? Hányszor élveztek el? Ez egy menet?

2021. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!