Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi társak normális az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társak normális az ha nem élvezem annyira a szexet(felizgulok merev is stb viszont nem érzem azt a nagyon kielégítő fantasztikus dolgot amit éreznem kéne)?

Figyelt kérdés

Az hozzá tartozik hogy rosszlányokhoz járok.

Igényesek és szépek kedvesek tényleg rendesek stb.

Amikor a helyszínen vagyok valahogy még sem azt kapom,előtte rendesen felhúzom magam alig várom hogy menjek,alig várom hogy mellekhez érjek amikor meg ott vagyok tök olyan mint ha kezet fognánk a mellezésnél.Plusz ha nem történik semmi pár másodpercig le konyul az oké hogy gyorsan merev leszek de még is ez így okés szerintetek?

(megjegyzem nem vagyok biszex pasi nagyon nem érdekel)


2021. okt. 30. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normalis. En is voltam prostinal, a legszebb lany volt akivel lefekudtem, kedves, aranyos, ugy szopott, mint a kisangyal...de osszessegeben nem volt annyira jo. A mostani partneremet kivanom testileg lelkileg, es erzem hogy o is engem. Teljesen mas dimenzioban van vele a szex. De abban, hogy ilyen jo vele, segitett az osszes eddigi elmenyem, a tapasztalatot semmi nem potolja.
2021. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.
2021. okt. 30. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudat alatt benned lehet, hogy nem azért van veled, mert kíván, hanem a pénzedért. Szerintem nekem is kb ugyan ez lenne.
2021. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Prostit ugye gumival dugunk, és a gumi (legalábbis számomra) nagyon sokat elvesz az élményből.
2021. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké de max élettársat vagy feleséget lehet gumi nélkül azt is akkor ha nem gond a gyerek sőt akartok.
2021. okt. 30. 11:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azert van, mert prosti.

Sőt, azert van, mert tudod hogy nem kíván. Volt egy szexpartnerem aki nem kívánt, igy nekem is alig állt fel rá, hiaba volt gyonyoru, ket alkalom utan hagytuk is. Szoval ne becsuld le a dolog pszichologiáját.

2021. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!