Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy mai, fiatal nőnek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai, fiatal nőnek el lehet hinni, ha azt mondja, tökéletesen kielégítő a szexuális élete?

Figyelt kérdés

Mennyire csinál presztízs kérdést ebből a mai, fiatalabb generáció (20-40 éves korig), ezekben a szexuálisan nyitottabb időkben? Ha mégsem lenne olyan jó, azt vajon a nagy átlag közölné, próbálna változtatni rajta, vagy eltűrné egy életen át, mint anyáink, nagyanyáink stb. java része?


Hogy vélekedtek erről?



2021. aug. 20. 18:17
1 2
 1/13 Lachesys ***** válasza:
56%

Kivel beszélnénk erről? Max a nagyon közeli baratnoimmel.

Másnak nem is válaszolnek ilyen kérdésre.

Amúgy az én szexuális életem, hm, mondjuk úgy felig-meddig kielégítő. Az orál baromi jó, de többnyire csak az van, mert a pasim nem tud gumiban szexelni, én meg eddig nem szedtem fogamzásgátlót. Most fogok majd elkezdeni, remélem, így többet leszünk együtt.

De nekem nőként nem a szex a legfontosabb, így, hogy hüvelyi orgazmusom amúgy sem volt soha, nem a világ tragédiája.

2021. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem tűrném el ha rossz a szex. Ha van valami problémám szólok, megbeszélem az illetővel, ugyanúgy fordítva is elvárom tőle hogy őszinte legyen. Ha valami olyan dolog lenne amin nem tud változtatni akkor szakítanék, nem maradnék benne egy olyan kapcsolatban ahol szar a szex.
2021. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amikor egy nő ilyet mond, az mindig csak a jelen állapotra vonatkozik. Azaz igaz is lehet.


En amikor osszejottem a barátommal eleinte a szex vele maga volt a katarzis. (Ha ekkor kérdezték volna, azt mondanám nem is tudtam hogy ilyen létezhet az eletben, mindent felülíró szexben van részem)

Aztan elég szenvedelyes volt a kapcsolatunk ahogy a szex is.(ha ekkor kérdezték volna, azt mondtam szószerint függök a szextől a barátommal, olyan mint a drog)

Aztán "kötelező" lett, elvárás szinte a kapcsolatban, gyakorta ez kiolt belőlem vágyakat is (ha ekkor kérdezték volna annyit mondok, rendszeres és kielégitő, jó' van az)

Jelenleg a párom valahogy érzelmileg silányabb, megjobban kiolt, inkább kapom a vibrit mint őt az ágyban Vele, érzéketlen rideg így nekem a szex és shownak élem meg amiert már minimum pénzt kéne kérnem mert csak miatta neki teszem, azaz én kihagynám az érzéketlen szexet..(ha ilyenkor kérdeznèk, megmondanám hogy szórakoztatóiparnak érzem magam, de ettol még nem keresnék mást hogy aztán meg azt szórakoztassam...)

2021. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as, mi tart benn ebben a kapcsolatban?
2021. aug. 20. 18:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Ő übereli eddig az összes exem. Az.
2021. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Még ígyis..

Plusz az egyszeri kalandokat is.

Akkor pancser a legeslegtobb ffi az ágyban mint egy ház. Elkeserítő. Az érzelmek meg nem jönnek csak ugy hippsz hoppsz hogy majd a kovi srác full szenvedellyel fogja nekem tolni meg még ért is a nőkhöz. Ez olyan ritka hogy lehet csak egyetlen van az életben.

2021. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*akkora
2021. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Az a baj 3-as, hogy elkényelmesedtél. Becsüld meg, amid van!
2021. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értelek. Tehát, ha a párom 15 év után így nyilatkozik, akkor lehet akár valami valóságalapja is?
2021. aug. 20. 18:42
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Megbecsulom. Nincs kedvem a félperces maszatolohoz meg 10 perces misszionáriusos pasikhoz akik szex utan már rohannak mert dolga van..
2021. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!